Témata

ITeuro

Česká konzultační a softwarová společnost se sídlem v Ostravě. Na domácím a slovenském trhu už od roku 2000 implementuje světově využívaný informační systém Infor CloudSuite Industrial (SyteLine), zároveň připravuje jeho lokální jazykovou a legislativní verzi. Kromě toho vytváří vlastní softwarová řešení pro výrobní podniky. Hlavním produktem je InduStream pro digitální sběr a distribuci dat ve výrobě a skladech, napojení na stroje, digitální podporu procesů (výroba, údržba, kvalita a další) a WMS. Společnost také poskytuje výrobním firmám související konzultační služby ke zvýšení efektivity a produktivity.

Kontakty

Hollarova 1124/14, 702 00 Ostrava
Tel: 591 162 411

Sociální sítě


Články ITeuro

Nový informační systém pro výrobce traktorů Zetor

Výrobu, prodej i servis legendárních traktorů Zetor ve firmě Zetor Tractors bude řídit nový informační systém. Firma zahájila komplexní digitální transformaci, jejíž součástí je vybudování nového informačního řešení, které sjednotí a standardizuje procesy a nástroje společnosti v brněnské centrále a ve všech zahraničních pobočkách. Dodavatelem řešení je softwarová a konzultační společnost ITeuro.

Průmysl 4.0: end-to-end informační řešení

V uplynulých 30 letech se český průmysl výrazně proměnil. Na počátku firmě stačil účetní a skladový systém, což záhy přestalo vyhovovatpotřebám řízení, zejména výrobních společností. Začaly se tak uplatňovat komplexní informační systémy – ERP. Některé pocházely z tuzemska jako funkčně rozšířené ekonomické aplikace, jiné se na náš trh dostaly z „informačně“ vyspělejších zemí. Firma v ERP získala vrchol informační pyramidy. Jenže postupem času se začaly objevovat další, specializované potřeby. Co s tím?

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce