Témata

Orlen Oil

Orlen Oil je polská společnost působící v rámci kapitálové skupiny Orlen, která vyrábí a distribuuje maziva do 50 zemí na čtyřech kontinentech. Krakovská společnost se závody v Trzebini a Jedlicích již mnoho let dominuje v Polsku ve výrobě maziv pro automobilový a zemědělský průmysl a reaguje tak na dynamicky se měnící potřeby trhu. Hlavním posláním společnosti je uspokojovat své zákazníky a trvale udržovat vysokou kvalitu svých výrobků a služeb. To je možné díky investicím do výzkumu a vývoje a spolupráci s různými výzkumnými a vědeckými centry v Polsku i v zahraničí.

Komplexní nabídka společnosti Orlen Oil pokrývá mnoho oblastí, mezi které patří:

• Oleje pro automobilový průmysl, osobní a nákladní automobily, motocykly a autobusy,
• Oleje pro stavební stroje a těžká zařízení,
• Průmyslové oleje,
• Oleje pro zemědělství, lesnictví a zahradnictví,
• Plastická maziva,
• Provozní kapaliny,
• Autokosmetika a chemikálie,
• Profesionální olejový servis.

Obory činností

Kontakty

Opolska 114, 31-323 Kraków
Tel: +48 12 665 55 00

Sociální sítě


Články Orlen Oil

Již sedmá lokomotiva Vectron

Společnost Orlen Unipetrol Doprava, z rafinérské a petrochemické skupiny Orlen Unipetrol, převzala v litvínovském Chemparku poslední – sedmou lokomotivu Siemens Vectron MS řady 383 v barvách Orlen Unipetrol. Převzetím nové lokomotivy Orlen Unipetrol završil plánovanou modernizaci vozového parku, zahájenou v roce 2017, s cílem rozšířit flotilu o celkem sedm elektrických lokomotiv.

Jak si nezničit turbínu

Turbíny, bez ohledu na to, co je pohání a jak intenzivně pracují a ať už se jedná o velké soustavy turbín v elektrárnách a teplárnách, nebo o jednotlivá zařízení v průmyslových podnicích, jsou bezpochyby zařízení, která během stavby a uvádění do provozu vyžadují vysoké investiční náklady. Může si rozumný investor, který se rozhodne pořídit a provozovat turbínu, dovolit chyby v otázce maziva používaného v tomto zařízení? Odpověď je každému zřejmá.

Odborník ve svém oboru

Společnost Orlen Oil je předním výrobcem a distributorem olejů a maziv s 20letou tradicí. Společnost je součástí skupiny PKN Orlen Capital Group, největší společnosti na světě, jednička ve střední a východní Evropě.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce