Témata

Penta Trading

Každý den ve stovkách českých a slovenských firem řežou, hloubí či frézují stroje dodané a servisované firmou Penta Trading. Příběh společnosti se začal psát v devadesátých letech minulého století. Na začátku se jednalo o firmu jednoho muže. Muže, jehož nadšení, odborné znalosti a dobrý výběr spolupracovníků vedl k postupnému růstu společnosti. Dnes, po třiceti letech, má stále ryze česká firma dceřinou společnost na Slovensku, zákazníky na pěti kontinentech celého světa a dohromady přes padesát zaměstnanců. Jedno se ale po celou dobu existence nezměnilo a to je vášeň pro elektroerozi. Zřejmě i proto můžeme být hrdí, že jsme největším a nejoblíbenějším dodavatelem elektroerozívních obráběcích strojů v České a Slovenské republice.

Nabízíme drátové řezačky Fanuc, CNC hloubičkyExeron a Penta CNC, CNC vrtačky i obráběcí centra Exeron. Dále také spotřební materiál pro elektroerozi, normalizované díly a kompletní podporu a servisní péči o elektroerozivní stroje.

Kontakty

Michelská 18/12a, 140 00 Praha 4
Tel: 241 480 232

Sociální sítě


Články Penta Trading

Hloubička s automatizací
zvýšila přesnost výroby

Přestože se pojmy jako Průmysl 4.0, automatizace či robotizace setkáváme již roky, jen málo firem tyto trendy uvádí v život. Prostějovská nástrojárna a lisovna z termoplastických materiálů KP-Kopro se zaváděním automatizace neotálí a díky tomu se dívá optimisticky do dalšího období. Zeptali jsme se majitele společnosti, pana Daniela Hrubana, jak s odstupem jednoho roku od uvedení do provozu hodnotí proces implementace automatizované buňky v nástrojárně společnosti a přínosy pro firmu.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce