Témata

Prakab Pražská kabelovna

Pražská kabelovna je český výrobce kabelů se stoletou tradicí. Mezi jeho produkty patří především silové kabely na rozvod elektrické energie, kabely pro ovládání a elektroniku, sdělovací kabely, železniční zabezpečovací kabely a požárněbezpečnostní kabely. Firma nabízí komplexní sortiment a výrobu v souladu s řadou společných národních norem. Jako výrobce s vlastním vývojovým personálem může také nabídnout řešení přizpůsobená individuálním požadavkům zákazníka.

Kontakty

Ke Kablu 278, 102 00 Praha 10
Tel: +420 272 070 210

Články Prakab Pražská kabelovna

Sto let výroby kabelů v Hostivaři

Navštívili jsme výrobní závod společnosti Prakab Pražská kabelovna v pražské Hostivaři. Firma vyrábí kabely už sto let nepřetržitě v témže areálu. Navzdory tak dlouhé tradici, nebo možná právě díky ní, jde o moderní továrnu, která se drží na špičce technologického vývoje ve svém oboru. S výrobním programem firmy a s metodami jejího řízení nás seznámil jednatel Ing. Tomáš Zieschang, Ph.D.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce