Témata

VOPSS Řepeč

Společnost představuje „výrobu a opravy přesných strojírenských součástí“. Jedná se o rodinnou firmu s velmi vysokou kompetencí ve finální fázi výroby přesných strojírenských součástek – broušení. Od přesného broušení je již krok k definování a výrobě přesného ložiskového uložení rotačních součástí a také k opravám – renovacím vřetenových jednotek pro obráběcí stroje. VOPSS opravuje jak mechanická vřetena, tak i elektrovřetena od prakticky všech výrobců. Další významnou činností firmy je provádění prediktivní diagnostiky vřeten obráběcích strojů i strojů jako celku. Firma poskytuje i servisní služby. Na základě požadavků zákazníků na vřetena s vyššími parametry do současných strojů vyvíjí firma ve spolupráci s VCSVTT nové vřetenové jednotky, které budou průběžně během provozu monitorovány.

Kontakty

Řepeč 104, 39161 Opařany

Články VOPSS Řepeč

Základem efektivní výroby je spolehlivý stroj

Srdcem každého obráběcího stroje je vřetenová jednotka. Na její správné funkci závisí přesnost, kvalita a produktivita obrábění. Stejně jako každá jiná strojírenská komponenta podléhá vřetenová jednotka opotřebení. Monitorováním stavu vřetenové jednotky lze předejít jejímu nevratnému poškození a významně snížit náklady na opravu, případně výměnu.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce