Témata
Reklama

Maziva Total v novém kabátě

Společnost Total představila nové obaly pro celou řadu svých maziv značek Total a ELF. Na první pohled upoutají nové barvy, štítky a ergonomičtější design. Snížení hmotnosti obalů ušetří díky úsporám surovin za rok emise 9 500 tun CO2. To přispívá k dosahování cílů společnosti, stát se předním zodpovědným dodavatelem energie.

Reklama
Reklama

Obal na špici inovací

Nové obaly TOTAL a ELF jsou krokem vpřed. Jsou praktičtější a snáze čitelné i v detailech. Kdo někdy nezažil pohled na řadu motorových olejů na polici a nevěděl, který z nich vybrat? S novými obaly Total mohou spotřebitelé na první pohled poznat produkt, který potřebují, a to díky barevnému rozlišení: platinová barva pro nejvyšší úroveň, stříbrná pro střední a bronzová pro výrobky základní řady. Zákazníci pak mohou získat detailní informace o výrobku, který potřebují z nového štítku, který je mnohem přehlednější a snáze čitelný.

Unikátní nový štítek ve stylu palubní desky

Základní produktové informace jsou situovány okolo loga firmy ve stylu palubní desky automobilu. Zobrazují viskozitu, certifikáty výrobku a QR kód, který lze použít k rychlému potvrzení pravosti. Takovýto štítek se zásadně odlišuje od ostatních a představuje pokrok v předávání informací o mazivech.

Nová ergonomie pro lepší zákaznickou zkušenost

Nové obaly nabízejí nový design a ergonomičtější držení, které usnadňuje úchop i přenášení. Uzávěry obalu byly také funkčně inovovány pro snadnější výměnu a doplňování maziv, a také abychom zvýšili ochranu proti padělání.

Nové obaly Total a ELF jsou postupně zaváděny na všech trzích, kde jsou tyto značky k dispozici.

„Vždy jsme nabízeli produkty, které jsou pro zákazníky velmi snadno rozpoznatelné,“ říká Lukasz Semeniuk, Managing Director, CE HUB, Total ČR. „Dnešní zákazníci však potřebují různé informace o produktech a o tom, jak je používat, a proto jsme se rozhodli naše obaly inovovat co do tvaru, barvy a štítku. Úkolem bylo udržet výrazný design, aby zákazníci naše produkty TOTAL a ELF ještě snáze rozpoznali. Myslím, že jsme našeho cíle dosáhli a výsledky jsou vynikající,“ dodává.

Zdroj: Zpracováno redakcí z tiskové zprávy Apen.PR.

Reklama
Firmy
Související články
Ložiska s velkou únosností pro zemědělství

Společnost NSK využila své bohaté zkušenosti s výrobou ložisek pro automobilový průmysl a nabízí ložiska vhodná pro hnací ústrojí zemědělských strojů. Ložiska s velkou únosností a malým třením pomáhají výrobcům a provozovatelům zemědělských vozidel a strojů vyhovět stále přísnějším požadavkům na omezování emisí a snižování spotřeby paliva.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Předplatné MM

Dostáváte vydání MM Průmyslového spektra občasně zdarma na základě vaší registrace? Nejste ještě členem naší velké strojařské rodiny? Změňte to a staňte se naším stálým čtenářem. 

Proč jsme nejlepší?

  • Autoři článků jsou špičkoví praktici a akademici 
  • Vysoký podíl redakčního obsahu
  • Úzká provázanost printového a on-line obsahu ve špičkové platformě

a mnoho dalších benefitů.

... již 25 let zkušeností s odbornou novinařinou

      Předplatit