Témata
Reklama

Kapaliny pro elektrické a hybridní vozy

Inovativní řady kapalin pro elektrické a hybridní vozy od společnosti Total byly speciálně vyvinuty tak, aby vyhovovaly potřebám chlazení a mazání různých komponent nových typů motorů s cílem zajistit špičkový stav motoru po celou dobu jeho životnosti. Pro automobily jsou nyní k dispozici dvě nové řady produktů: Total Quartz EV Fluid pro lehká vozidla a Total Rubia EV Fluid pro průmyslová vozidla, užitková vozidla a také pro elektrické autobusy. Nové produktové řady byly vyvinuty, aby lépe řešily konkrétní problémy spojené s motory a převodovkami s vysokou rychlostí otáčení, dále pak jako řešení potřeby řídit výměnu tepla v elektrických bateriích.

Reklama
Reklama
Řada kapalin pro elektrická a hybridní vozidla, která je dispozici u Total Lubricants, je v souladu se strategií Total Climate a ambicí skupiny snížit uhlíkovou stopu energetických produktů nabízených zákazníkům.

-EB-

Reklama
Firmy
Související články
Ložiska s velkou únosností pro zemědělství

Společnost NSK využila své bohaté zkušenosti s výrobou ložisek pro automobilový průmysl a nabízí ložiska vhodná pro hnací ústrojí zemědělských strojů. Ložiska s velkou únosností a malým třením pomáhají výrobcům a provozovatelům zemědělských vozidel a strojů vyhovět stále přísnějším požadavkům na omezování emisí a snižování spotřeby paliva.

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Předplatné MM

Dostáváte vydání MM Průmyslového spektra občasně zdarma na základě vaší registrace? Nejste ještě členem naší velké strojařské rodiny? Změňte to a staňte se naším stálým čtenářem. 

Proč jsme nejlepší?

  • Autoři článků jsou špičkoví praktici a akademici 
  • Vysoký podíl redakčního obsahu
  • Úzká provázanost printového a on-line obsahu ve špičkové platformě

a mnoho dalších benefitů.

... již 25 let zkušeností s odbornou novinařinou

      Předplatit