Témata
Reklama

Od robotiky po digitální služby, aneb Kuka na Hannoverském veletrhu

Výjimečný veletrh ve výjimečné době, takový je online veletrh Hannover Messe 2021 zaměřený na budoucnost automatizace. Společnost Kuka se na něm prezentuje řadu aktuálních témat o technologiích budoucnosti – od robotiky po digitální služby, od řešení a regulátorů až po software a inteligentní systémy.

Pandemie akcelerovala řadu procesů: stáváme se rychlejšími, digitálnějšími a nacházíme nová řešení. To je přesně to, co Kuka představuje na virtuálním veletrhu v Hannoveru,“ řekl Peter Mohnen, generální ředitel společnosti Kuka group a dodává: „Technologie, jako je digitalizace, robotika a automatizace, nabízejí velké příležitosti do budoucna. Ve střednědobém horizontu vzroste poptávka po automatizačních řešeních. Zde doprovázíme naše zákazníky správnými technologiemi a řešeními.“

Reklama
Reklama

Snadný přístup k robotice – to je ambiciózní cíl, který společnost Kuka sleduje, a proto první den veletrhu představila náhled s prvními prvky operačního systému budoucnosti, které se stanou součástí celého ekosystému. Cíl této „mise 2030“ je jednoduchá obsluha a intuitivní přístup k automatizačním řešením. Z dlouhodobého hlediska má být každý produkt Kuka vybaven novým operačním systémem, který stávajícím i novým zákazníkům umožní jejich snadnou obsluhu. Společnost tak vychází vstříc automatizaci i v průmyslových odvětvích, kde je v současné době málo robotů.

Cílem, který na veletrhu představila společnost Kuka, je jednoduchá obsluha a intuitivní přístup k automatizačním řešením. (Zdroj: Kuka)

O všech nabídkách, událostech a tématech, včetně e-mobility, digitální transformace, nebo nových technologií se mohou zájemci dozvědět v živém přenosu z Hannover Messe na speciálně vytvořené interaktivní platformě Kuka. Odborníci společnosti KUKA zde budou hovořit o nejdůležitějších trendech, živě reportovat z klientských výrobních závodů a představovat nejnovější produkty Kuka.

Technologie, jako je digitalizace, robotika a automatizace, nabízejí velké příležitosti do budoucna. (Zdroj: Kuka)

Veškeré informace o virtuálním stánku Kuka na Hannover Messe a platformě Kuka najdete na www.kuka-iimotion.com. Všechna vystoupení, videa a další materiály jsou průběžně ukládány, takže zájemci si je mohou po registraci kdykoliv přehrát.

Zdroj: Tisková zpráva agentury Seteva. Zpracováno redakcí

Firmy
Související články
Hannover Messe již příští týden

Od 30. května do 2. června 2022 se na hannoverském výstavišti představí 2 500 firem z přibližně 60 zemí se svými inovacemi pro firmy a energetické systémy budoucnosti. V rámci hlavního tématu Průmyslová transformace ukáží, jak mohou síťově propojené výrobní závody pracovat efektivněji a šetřit zdroje nebo jak lze udržitelně vyrábět a přenášet energii. 

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Předplatné MM

Dostáváte vydání MM Průmyslového spektra občasně zdarma na základě vaší registrace? Nejste ještě členem naší velké strojařské rodiny? Změňte to a staňte se naším stálým čtenářem. 

Proč jsme nejlepší?

  • Autoři článků jsou špičkoví praktici a akademici 
  • Vysoký podíl redakčního obsahu
  • Úzká provázanost printového a on-line obsahu ve špičkové platformě

a mnoho dalších benefitů.

... již 25 let zkušeností s odbornou novinařinou

      Předplatit