Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> DNY TEPLÁRENSTVÍ A ENERGETIKY 2019

DNY TEPLÁRENSTVÍ A ENERGETIKY 2019

Již 25. ročník nejvýznamnější a největší konference v oboru teplárenství a energetiky

„Dny teplárenství a energetiky 2019“
se koná ve dnech

24. 04. - 25.04.2019

v Kongresovém, výstavním a společenském centru ALDIS v Hradci Králové.

Na konferenci pořádané Teplárenským sdružením ČR, budou představeny novinky, inovace a zajímavá témata v kontextu aktuálních změn. Jednat se bude především o tématech: klimaticko-energetický rámec pro rok 2030, technika a technologie, péče o zákazníka v teplárenství, odpady a jejich energetické využití, ekonomika a legislativa v teplárenství, energetické úspory a akumulace.


Konference se každoročně zúčastní přes 1000 návštěvníků a hostů z ČR i zahraničí.

Dny teplárenství a energetiky jsou odborným fórem pro zástupce tepláren, technologických firem, bytových družstev i představitelů měst a obcí. Dvoudenní konference vytváří platformu pro diskuzi významných odborníků, VIP osobností z oboru energetiky, teplárenství i dalších klíčových oblastí hospodářství a zástupců z ministerstev, asociací či vysokých škol. Kromě několika desítek odborných přednášek je součástí akce také doprovodná výstava a společenský večer v prostorách hotelu Tereziánský dvůr v Hradci Králové. Akce se každoročně účastní přes 1000 návštěvníků a hostů z České republiky i zahraničí. Pořadateleme je Teplárenské sdružení ČR, konferenci organizuje společnost Exponex.


Konference vytváří platformu pro diskuzi významných odborníků, VIP osobností z oboru energetiky, teplárenství i dalších klíčových oblastí hospodářství a zástupců z ministerstev, asociací či vysokých škol.

Více na: www.dnytepen.cz 

 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: