Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Články >> Průmyslová vrata Minirol se hodí do každého odvětví i prostoru
Chcete dostávat MM Průmyslové spektrum ZDARMA až do Vaší schránky? Více informací zde.

Průmyslová vrata Minirol se hodí do každého odvětví i prostoru

Pasují téměř kamkoliv - do venkovního vjezdu i pro vnitřní oddělení skladu nebo výrobních hal. Pod hlavičkou značky Minirol najdete hned dva typy průmyslových vrat. Díky tomu tyto produkty dobře poslouží v místech s celou řadou specifik - splní požadavek na odolnost vůči častému otevírání, zvládnout průjezd rozměrných vozidel, vyhoví nárokům na bezpečnost a hygienu.

 

Rolovací lamelová vrata umožňují průjezd rozměrných vozidel

Průmyslová vrata s lamelovým pancířem se používají k uzavření venkovního vjezdu do skladů, hangárů a výrobních prostor. Vrata se vyrábí z oceli, hliníku nebo nerezu a k jejich instalaci ani provozu nepotřebujete téměř žádný prostor okolo stavebního otvoru. Lamelový pancíř se snadno navine do subtilního boxu a v případě poškození ho lze jednoduše opravit.

Výrobce lamelových vrat nabízí i jejich speciální úpravu pro provozy se zvýšenými požadavky na požární odolnost vrat, neprůstřelnost, odolnost proti výbuchu a další.

Fóliová vrata se hodí tam, kde se jen tak nezastaví

Extrémní frekvence provozu je to, na co jsou tato rychloběžná vrata přesně stavěna. Konstrukce vrat se skládá z nerezové nebo pozinkované oceli a vysoce kvalitního a odolného plastu. Fólie je termoizolační a odolává tukům, olejům a UV záření. Fóliová vrata Minirol můžete objednat i do specifických prostředí - např. do chladírenských a potravinářských provozů, do míst se zvýšenými požadavky na hygienu nebo tam, kde je nutné mít vrata s únikovým východem.

Díky flexibilitě použité fólie nehrozí výplni vrat při najetí na překážku žádná porucha. Vytržená fólie z vodicích lišt se automaticky vrátí do své polohy během jednoho otevíracího cyklu. 

Vsaďte na zakázkovou výrobu vrat

Minirol je značka produktů, které vznikají na míru ve Velké Bíteši, odkud putují do domů a budov po celé České republice i do zahraničí. Díky zakázkové výrobě může výrobce zákazníkům nabízet různá provedení vrat podle zvoleného typu lamely nebo fólie, rychlosti otevírání a zavírání vrat, požadavků na řízení a ovládací prvky. Díky možnosti výběru barvy vrata snadno sladíte s ostatními vstupy nebo firemními barvami.

KOMERČNÍ ČLÁNEK

Další články

Stavebnictví & Strojírenství
Průmyslový design
Logistika/ manipulační/ dopravní technika

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: