Témata

Den otevřených dveří Yamazaki Mazak a Ceratizit

08. 06. 2023 – 08. 06. 2023

Technické centrum Mazak v Jažlovicích
mazakeu.com/cz/open-house-june-2023

Společnosti Ceratizit a Yamazaki Mazak Česká Republika vás zvou na Den otevřených dveří, který se bude konat v Technologickém centru Mazak v Jažlovicích.

Můžete se těšit na zajímavé prezentace a ukázky obrábění. Vystavené stroje HCN-6800,      Variaxis C-600, Variaxis i-800 NEO a Quick Turn 200MA L budou osazeny nástroji společnosti Ceratizit.

V akci uvidíte tvrdokovové frézy řady AluLine pro obrábění hliníku, CircularLine pro trochoidní frézování a MonsterMill pro utápění pod velkým úhlem. Představíme i multifunkční nástroje pro soustružení – EcoCut a Freeturn, čtyřbřitý tvrdokovový vrták WTX-HFDS a novinku v sortimentu – MaxiMill Slot-SX kotoučovou frézu pro frézování drážek, štěrbin a upichování.

Harmonogram dne:

9:00 - 10:00 Příjezd/Registrace           

10:00 Uvítání + Prezentace  

Představení a novinky ve společnosti Mazak 

Nástroje pro třískové obrábění společnosti Ceratizit                      

12:00 Oběd                                                   

13:00 Ukázky obrábění               


Pořadatel

Yamazaki Mazak

Společnost byla založena v roce 1919 ve městě Nagoja v Japonsku. Nyní má po celém světě více než 8 300 zaměstnanců. Společnost má 10 stávajících výrobních závodů, z nichž pět je v Japonsku, a dále jsou výrobní provozy ve Spojených státech, Spojeném království, Singapuru a v Číně. Mezi výrobky patří stroje pro provádění několika operací současně, CNC soustružnická centra, vertikální a horizontální obráběcí centra, CNC laserové řezací stroje, flexibilní výrobní systémy (FMS), CAD/CAM produkty a software pro řízení továren. Společnost otevřela také jedno Technologické centrum v Praze s názvem Yamazaki Mazak Central Europe. To zákazníkům poskytuje příležitost vidět nejnovější technologie a inovace společnosti Mazak na vlastní oči.

Číst dál