Témata

GrindingHub 2024 – mezinárodní veletrh technologie broušení

14. 05. 2024 – 17. 05. 2024

Messe Stuttgart, Německo
www.grindinghub.de/en/

V polovině května GrindingHub již podruhé otevře své brány odborníkům na broušení z celého světa. Více než 460 vystavovatelů z 31 zemí představí svá nejnovější řešení technologie broušení Stuttgart – nyní poprvé ve čtyřech výstavních halách.

Tento druhý ročník mezinárodního veletrhu broušení GrindingHub je opět pořádaný asociací VDW, organizací Messe Stuttgart a dalšími. Zaměří se například na podporu inovativních startupů, mladé talenty v oboru a digitalizaci výrobního procesu.

GrindingHub je nové mezinárodní centrum pro technologii broušení a superfinišování. Veletrh se zaměřuje na všechny aspekty tvorby hodnoty v této technologické oblasti. Středobodem jsou brusky, nástrojové brusky a brusiva. Prezentovány jsou všechny relevantní softwarové nástroje, procesní periferie a měřící a testovací zařízení potřebná pro QM procesy týkající se broušení, přičemž je zohledněno celé výrobní prostředí technologie broušení.

Svým jasným zaměřením, mezinárodním přístupem a moderním konceptem hybridního veletrhu se GrindingHub stane novým průmyslovým místem setkání pro technologii broušení.