Témata

Hannover Messe 2025

31. 03. 2025 – 04. 04. 2025

Hannover Messe, Německo
www.hannovermesse.de

Na přelomu března a dubna 2025 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh Hannover Messe. Veletrh opět nabídne ucelený obraz od digitalizace a automatizace složitých výrobních procesů přes využití vodíku k zásobování továren energií až po použití softwaru k evidenci a snižování emisí.

Hannover Messe je světově nejdůležitější veletrh v rámci strojírenského odvětví. Jedná se o prvotřídní platformu pro prezentaci světových novinek z oblasti průmyslové automatizace a IT, energetických a environmentálních technologií a vývoje a výzkumu v rámci oboru strojírenství. Veletrh průmyslových subdodávek v rámci Hannover Messe má vedoucí pozici pro světový subdodavatelský trh.


Pořadatel

PROveletrhy

PROveletrhy zastupuje na území České republiky dvě významné německé veletržní společnosti: NürnbergMesse Group se sídlem v Norimberku a DeutscheMesse AG se sídlem v Hannoveru. Mezihlavní aktivity společnosti patří PR činnost a informování českých vystavovatelů a návštěvníků, tisku a médií o veletrzích pořádaných oběma veletržními společnostmi jak v Německu, tak dceřinými společnostmi ve světě.

Číst dál