Témata

Hybridní seminář o inovacích v leteckém průmyslu

28. 09. 2022 – 28. 09. 2022

online
aeroiti2022

Ve středu 28. září uspořádá společnost Seco Tools společně se svými partnery akci nazvanou Inspiration Through Innovation (ITI).

Tento seminář je zaměřen na leteckou výrobu a bude se konat hybridní formou – akci bude možné navštívit jak osobně (koná se v anglickém Alcesteru), tak virtuálně, prostřednictvím sledování živého vysílání na internetu. Účastníci a diváci se mohou těšit na ukázky obrábění, na sérii seminářů a prezentací a také na diskuze s přednášejícími.

Interaktivní relace se budou odehrávat před živým publikem a zároveň budou živě streamovány na webových stránkách akce. Návštěvníci na místě budou mít možnost setkat se naživo s autory prezentací, vytvářet nové kontakty s partnery a prohlédnout si reálné ukázky obrábění. Veškeré nahrané relace budou po skončení akce na vyžádání k dispozici všem registrovaným účastníkům. Registrovaní účastníci ITI navíc získají přímý přístup k exkluzivnímu obsahu s tematikou letecké výroby prostřednictvím webové stránky secotools.com.

Další informace o akci Aero ITI 2022 a registrační formulář najdete zde. Můžete se akce zúčastnit osobně, nebo sledovat její živé vysílání, případně po ukončení akce zhlédnout její záznam, který bude pro registrované účastníky k dispozici na vyžádání.

Zářijová akce Aero ITI 2022 bude zaměřena na leteckou výrobu. (Zdroj: Adobe Stock)

Pořadatel

Seco Tools CZ

Společnost Seco Tools sídlí ve Švédsku ve městě Fagersta a má zastoupení ve více než 75 zemích světa. Je předním světovým expertem v oblasti kompletních řešení pro operace frézování, soustružení, obrábění otvorů a závitování. Už více než 80 let společnost úzce spolupracuje s výrobci ze všech průmyslových odvětví a poskytuje jim nástroje, technologie a služby, které směřují k dosažení maximální produktivity a ziskovosti.

Číst dál