Témata

Intec 2025 – Mezinárodní veletrh obráběcích strojů, výrobní a automatizační techniky

11. 03. 2025 – 14. 03. 2025

Leipziger Messe, Německo
www.messe-intec.de

Veletrh Intec, který se koná v tradičním průmyslovém regionu charakteristickém zpracovatelským průmyslem, obecným i speciálním strojírenstvím, automobilovým průmyslem i renomovanými výzkumnými institucemi.

Je efektivní a prakticky orientovanou komunikační platformou jak pro globálně aktivní lídry v oboru, tak i pro inovativní a na řešení orientované malé a střední podniky z celého Německa a Evropy.

Intec představuje širokou nabídku výrobních technologií pro kovoobrábění a automatizační techniky pro přípravné a navazující procesy ve výrobě, ale také technologie azařízení pro dílny a provozy.

Veletržní sekce

•  obráběcí stroje
• ostatní stroje a zařízení
• aditivní výrobní procesy, laserová technologie
• konstrukce speciálních a jednoúčelových strojů
• strojní součásti a příslušenství, díly, sestavy
• nástroje, přípravky, upínací zařízení
•  automatizace výroby a robotika
• metrologie a zajištění kvality
• technologie výroby pro zařízení na výrobu elektrické energie z obnovitelných zdrojů energie
• skladovací a manipulační technika
• výzkumné instituce a ústavy, univerzity, vysoké školy
• služby

Odborný program

Specializovaný program veletrhů Intec, Zuliefermesse a GrindTec nabízí mezioborové informace a orientaci pro vlastní podnikatelské aktivity v široké škále formátů.

Zároveň se koná Zuliefermesse – Mezinárodní subdodavatelský veletrh dílů, komponentů, modulů a technologií a GrindTec 2025 – Mezinárodní veletrh pro obrábění a broušení nástrojů.

Intec a Zuliefermesse společně tvoří veletržní kombinaci, která je v Evropě jedinečná a prezentuje celý průmyslový výrobní řetězec – od výchozích materiálů, dílů, komponentů a sestav až po výrobní technologie pro obráběcí, ablační a aditivní procesy a digitalizaci výroby. Uživatelé najdou řešení na míru pro všechny fáze od plánování a přípravy výroby přes vlastní výrobu a výrobní operativu až po finální distribuci.

Se svým inovativním, vysoce výkonným a mezinárodně působícím portfoliem vystavovatelů je toto lipské veletržní trio prvním opravdu významným termínem pro kovozpracující průmysl v kalendáři roku 2025.


Pořadatel

SEPP International

SEPP International je poradenskou společností dlouhodobě poskytující služby v oblasti podnikového poradenství a tréninkových programů předním mezinárodním společnostem. 
Společnost je také výhradním zastoupením Lepziger Messe pro Českou republiku a Slovensko. S bohatou historií nejstarších veletrhů světa a dynamickou současností patří Lipské veletrhy (Leipziger Messe) k předním německým veletržním společnostem. Atraktivní výstaviště s kongresovým centrem situované přímo u dálničního sjezdu nabízí flexibilní řešení pro každou akci. Perfektní logistiku veletržních prostor umístěných okolo grandiózní centrální skleněné haly oceňují vystavovatelé i návštěvníci. Krátké vzdálenosti šetří čas, samozřejmostí je dostatek parkovacích ploch a optimální návaznost na veřejnou dopravu v Lipsku.

Číst dál