Témata

Zuliefermesse 2025 – Mezinárodní subdodavatelský veletrh dílů, komponentů, modulů a technologií

11. 03. 2025 – 14. 03. 2025

Leipziger Messe, Německo
www.zuliefermesse.de

Veletrh Zuliefermesse je jedním z předních mezinárodních subdodavatelských veletrhů v Evropě. Každé dva roky je platformou pro dodavatele zejména z počátečních a středních fází výroby a také pro poskytovatele průmyslových služeb.

I nadcházející ročník Zuliefermesse 2025 bude díky své rozsáhlé nabídce opět místem setkávání osob s rozhodovací pravomocí a odborníků z oblasti strojírenství a výroby zařízení, automobilového průmyslu a výroby dopravních prostředků, nástrojářství a dalších průmyslových odvětví.

Veletržní sekce

• díly a komponenty
• plnicí, spojovací a montážní procesy
• materiály a polotovary
• procesy jako technologická subdodávka
• nástroje a zařízení pro výrobu subdodavatelských dílů a modulů
• elektrotechnika / elektronika – jednotlivé díly, komponenty, procesy výroby a zušlechťování, montáž a testování
• průmyslové služby
• informace, organizace, poradenství

Souběžně s veletrhem Zuliefermesse se bude konat mezinárodní veletrh obráběcích strojů, výrobní a automatizační techniky Intec a mezinárodní veletrh pro výrobu a broušení nástrojů GrindTec.

Se svým inovativním, vysoce výkonným a mezinárodně působícím portfoliem vystavovatelů je toto lipské veletržní trio prvním opravdu významným termínem pro kovozpracující průmysl v kalendáři roku 2025.


Pořadatel

SEPP International

SEPP International je poradenskou společností dlouhodobě poskytující služby v oblasti podnikového poradenství a tréninkových programů předním mezinárodním společnostem. 
Společnost je také výhradním zastoupením Lepziger Messe pro Českou republiku a Slovensko. S bohatou historií nejstarších veletrhů světa a dynamickou současností patří Lipské veletrhy (Leipziger Messe) k předním německým veletržním společnostem. Atraktivní výstaviště s kongresovým centrem situované přímo u dálničního sjezdu nabízí flexibilní řešení pro každou akci. Perfektní logistiku veletržních prostor umístěných okolo grandiózní centrální skleněné haly oceňují vystavovatelé i návštěvníci. Krátké vzdálenosti šetří čas, samozřejmostí je dostatek parkovacích ploch a optimální návaznost na veřejnou dopravu v Lipsku.

Číst dál