Témata

Soutěž Manažer roku

20. 09. 2023 – 20. 09. 2023

Praha, Česká manažerská asociace
www.manazerroku.cz

30. jubilejní ročník soutěže Manažer roku. Hlavními tématy jsou digitalizace, moderní technologie, trvale udržitelný rozvoj a trendy v managementu.

Soutěž Manažer roku vyhledává, hodnotí, oceňuje a propaguje nejlepší osobnosti v České republice. Zviditelňuje vítěze, ale i všechny finalisty, kteří postoupili do užšího výběru. Cílem celorepublikové soutěže je ukázat veřejnosti nejen manažerské příběhy, které pozitivně posouvají naši společnost. Sdílením dobré praxe i inovativních způsobů v managementu mohou být inspirací nejen zkušeným manažerům, ale stejně tak i těm profesně mladším.

Soutěž Manažer roku České manažerské asociace a partnerů je určena řídícím pracovníkům – manažerům, podnikatelům, lídrům. Vyhledává, hodnotí, oceňuje a propaguje nejlepší osobnosti v České republice. Zviditelňuje vítěze, ale i všechny finalisty, kteří postoupili do užšího výběru.

Soutěž Manažer roku má za sebou 29 let prezentace výsledků práce manažerů a jejich moderních, úspěšných metod řízení. Za tu dobu získalo titul Manažer roku a Manažerka roku 67 osobností, do finále postoupilo na 1 600 úspěšných manažerů.

Letošní, jubilejní 30. ročník akcentuje nástup digitálních technologií a moderní trendy v managementu a nabízí nové kategorie.


Přínosy pro účastníky soutěže

  • Srovnání s nejlepšími manažery v České republice
  • Benchmarking odborníků
  • Propagace, zviditelnění vítězů i všech finalistů
  • Networking
  • Účast na slavnostním galavečeru vyhlášení vítězů

Harmonogram

  •  Nominace: do 30. června 2023
  •  Přihlášky: do 31. července 2023
  •  Slavnostní vyhlášení výsledků: 14. září 2023

I vy můžete nominovat, pro více informací napište na email: bozkova@cma.cz


MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem soutěže.


Pořadatel

Bc. Kateřina Božková, DiS

Česká manažerská asociace je českým sdružením řídících pracovníků – manažerů. Asociace byla založena v roce 1990 v České republice a sdružuje manažery napříč obory nebo regiony, které propojuje. Jejím posláním je dlouhodobě zvyšovat odbornost a kompetence českých manažerů.

Číst dál