Témata

Veletrh EMO Hannover 2023 – Vstupenka zdarma!

18. 09. 2023 – 23. 09. 2023

Hannover Messe, Německo
www.emo-hannover.de

Zajistěte si včas vstupenku ZDARMA! Na základě registrace získáte permanentní vstupenku v hodnotě 65 EUR zdarma!

Vstupenku na veletrh získáte zdarma na základě registrace ZDE

Klikněte na výše uvedený odkaz a postupujte dle pokynů na obrazovce.

V případě problémů s registrací nebo dotazů k vystavení vstupenek neváhejte kontaktovat společnost PROveletrhy, info@proveletrhy.cz , tel: 775 663 700

Od 18. do 23. září 2023 představí mezinárodní výrobci výrobních technologií na veletrhu EMO Hannover 2023 chytré technologie pro celý hodnotový řetězec. Pod heslem Innovate Manufacturing představí přední světový veletrh výrobních technologií celé spektrum moderních technologií pro obrábění kovů, které jsou základem veškeré průmyslové výroby. Představí se nejnovější stroje plus efektivní technická řešení, služby spojené s produktem, udržitelnost ve výrobě a mnoho dalšího. Veletrh EMO Hannover se zaměřuje na řezací a tvářecí stroje, výrobní systémy, přesné nástroje, automatizovaný tok materiálu, výpočetní techniku, průmyslovou elektroniku a příslušenství. Odborní návštěvníci veletrhu EMO pocházejí ze všech hlavních průmyslových odvětví, jako je strojírenství a výroba zařízení, automobilový průmysl a jeho dodavatelé, letecká a kosmická technika, přesná mechanika a optika, stavba lodí, zdravotnická technika, výroba nástrojů a forem, ocelářství a lehké konstrukce. Veletrh EMO Hannover je nejvýznamnějším mezinárodním místem setkávání pro průmysl na celém světě.  

Na veletrhu EMO Hannover 2019 přilákalo více než 2 200 vystavovatelů ze 47 zemí téměř 120 000 odborných návštěvníků z přibližně 150 zemí. EMO je registrovaná ochranná známka evropského sdružení výrobců obráběcích strojů Cecimo. 

Pořadatelem veletrhu EMO je VDW (Německý svaz výrobců obráběcích strojů), Frankfurt nad Mohanem, Německo

Belit Onay představuje na tiskové konferenci EMO City Hannover. (Zdroj Deutsche Messe)

Pořadatel

PROveletrhy

PROveletrhy zastupuje na území České republiky dvě významné německé veletržní společnosti: NürnbergMesse Group se sídlem v Norimberku a DeutscheMesse AG se sídlem v Hannoveru. Mezihlavní aktivity společnosti patří PR činnost a informování českých vystavovatelů a návštěvníků, tisku a médií o veletrzích pořádaných oběma veletržními společnostmi jak v Německu, tak dceřinými společnostmi ve světě.

Číst dál