Témata

Odborný seminář s workshopy – Automatizace řízení pohybu

09. 04. 2024 – 17. 04. 2024

Ostrava / Quality Hotel Ostrava City – Brno / Hotel Vista – Praha / Comfort Prague City East – Košice / Kongres Hotel ROCA – Trenčín / Hotel Magnus
www.hiwin.cz/cz/novinky/automatizace-rizeni-pohybu

Společnosti Hiwin, Danfoss a Beckhoff připravily řadu bezplatných odborných seminářů, na kterých představí trendy v polohovacích systémech, pohonech a v automatizaci pro průmysl 4.0.

Semináře jsou určeny pro odbornou veřejnost z řad projektantů, konstruktérů a programátorů.

Ve spolupráci tří hi-tech společností se v pěti městech uskuteční jedinečná událost svého rozsahu. Na jednom místě budete mít možnost se seznámit s nejnovějšími trendy v oblasti průmyslové automatizace, pohonů a polohovacích systémů.

Česká republika:

  • 9.4.2024 – Ostrava / Quality Hotel Ostrava City
  • 10.4.2024 – Brno / Hotel Vista
  • 11.4.2024 – Praha / Comfort Prague City East

Slovenská republika:

  • 16.4.2024 – Košice / Kongres Hotel ROCA
  • 17.4.2024 – Trenčín / Hotel Magnus

Vzhledem k omezené kapacitě je nutná registrace: REGISTRACE ZDE


Pořadatel

Hiwin

Název firmy vznikl složením z výrazů HI-tech a WINner – volně přeloženo „vítěz v high-tech technologiích“. Společnost Hiwin je dnes v mnoha zemích světa synonymem pro vysoce kvalitní komponenty lineární techniky. Reprezentantem značky je i česká společnost Hiwin, která je kapitálově spojena s evropskou centrálou v německém Offenburgu. Česká firma Hiwin je výhradním distributorem produktů Hiwin pro Českou republiku, Slovensko, Bulharsko, Chorvatsko, Srbsko, Černou Horu, Makedonii a Bosnu a Hercegovinu. Produkty Hiwin, vyráběné v několika závodech na Tchaj-wanu, v Japonsku, v USA, v Německu i v ČR, jsou dodávány přímo ze skladu v Brně a jsou určeny především pro manipulační a jednoúčelové stroje, CNC zařízení a obráběcí centra, strojní vybavení, těžké řezací stroje, brusky, pily, formovací stroje, automatizační zařízení, vysokorychlostní polohovací jednotky, lékařská zařízení, elektronický průmysl a polohovací zařízení.

Číst dál