Témata

Open House Tecnotrade 2024

13. 06. 2024 – 14. 06. 2024

Tecnotrade, Blanenská 1965, Kuřim
www.tecnotrade.cz/open-house-tecnotrade-2024

Společnost Tecnotrade pořádá Dny otevřených dveří, během kterých na kterých představí novinky v portfoliu. Po celou dobu akce budou probíhat komentované i volné prohlídky prezentovaných obráběcích strojů, včetně praktických ukázek obrábění a pracovní diskuze.

K vidění budou novinky, například DN Solutions z řady vertikálních center SVM 5100L, multifunkční soustruh SMX 2600S a nejmenší horizontální vyvrtávačka z portfolia DN Solutions stroj DBC 110II.

Součástí expozice budou nové stroje DN Solutions řady LYNX, DNT i DNM v různých konfiguracích, robotická buňka Robotepac APC 25, robotická aplikace s kolaborativním robotem CRX-10iA/L a strojem LYNX 2600SY, 3D tiskárny, popisovací lasery i fiber lasery. 

Svoji účast prosím potvrďte přes "Přihlašovací formulář" na stránkách akce. 


Pořadatel

Tecnotrade obráběcí stroje

Obchodní firma zabývající se prodejem, záručním i pozáručním servisem obráběcích strojů pro třískové obrábění a 3D tiskáren na území České a Slovenské republiky. Společnost je autorizovaným zástupcem a distributorem CNC obráběcích strojů značky DN Solutions. Portfolio CNC obráběcích strojů značky zahrnuje více než 350 typů strojů, kterých dodala již téměř 3 000 do více než 500 firem. Zaměřuje se také na dodávky technologií, automatizačních linek, robotických pracovišť a výrobních linek, včetně speciálních upínacích a manipulačních zařízení a vybavení. Dále prodává a servisujeme 3D tiskárny a fiber lasery.

Číst dál