Témata

Automation Day

12. 06. 2024 – 12. 06. 2024

HxGN Experience Centre, Hexagon Metrology, Boudníkova 2538/13, Praha 8
hexagon.com/automation-day-2024#

Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon, výrobce a dodavatel výrobního softwaru, simulačního softwaru a 3D měřicích technologií, pořádá Automation Day.

Tato akce je ideální příležitostí k seznámení se s nejnovějšími technologiemi a trendy v oblasti automatizace měření. Těšit se můžete na řadu zajímavých přednášek a praktických ukázek, které Vám představí nejnovější inovace a aplikace.

Návštěvníci budou mít například příležitost:

  • zjistit více o automatickém zakládání dílů do měřicích strojů
  • získat informace o tom, jaké faktory je nutné zohlednit při plánování automatizačního projektu.
  • seznámit se s novou skenovací buňkou Presto
  • jak efektivně využít data získaná z měření

Kompletní program a další informace ZDE


Pořadatel

Hexagon Manufacturing Intelligence

Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon je předním světovým hráčem na poli simulačních softwarů, softwarů pro konstrukci a výrobu, 3D měřicích zařízení a řešení pro zpracování naměřených dat.

Tato řešení nacházejí uplatnění v celé řadě oblastí: ve všeobecném strojírenství, automobilovém a leteckém průmyslu, v dopravní a zemědělské technice, energetice, elektronice, medicínských technologiích, těžkém průmyslu, obrábění a mnohých dalších.

Poskytuje tak nástroje pro kompletní zajištění kvality v rámci celého životního cyklu výrobku.

CAE simulační software pro smart návrh produktů

CAE softwarová řešení společnosti Hexagon umožňují konstruktérům simulovat chování výrobků a procesů. Pomáhají zvyšovat kvalitu, bezpečnost a spolehlivost, šetřit čas vývoje a snižovat náklady spojené s testováním vyráběných produktů. Přesně a spolehlivě předpovídají, jak se budou výrobky chovat v reálném světě, a pomáhají tak designérům navrhovat inovativnější výrobky rychle a hospodárně.

Využívají k tomu analýzy metodou konečných prvků (FEA), výpočetní dynamiky tekutin (CFD), multibody dynamiku (MBD), akustické simulace nebo simulace modelování materiálů.

Výrobní software pro tvorbu a optimalizaci drah CNC

Software pro verifikaci, simulaci a optimalizaci drah nástrojů pro obrábění kovů, plastů, dřeva, konstrukci a výrobu forem a zápustek, tváření plechových dílů, obrábění dřeva, CNC simulace nebo automatizovanou výrobu.

3D měřicí zařízení pro rozměrovou kontrolu

Pomocí metrologických systémů Hexagon získáte informace o kvalitě výrobků a jejich zpracováním pak následnou zpětnou vazbu pro vývojové a výrobní oddělení.

Číst dál