Témata

Veletrh SchraubTec

28. 02. 2024 – 28. 02. 2024

Německo, Landshut, Sparkassen-Arena Landshut
www.schraubtec.com

Skupina Vogel Communications Group (VCG) zahájila v roce 2021 nový úspěšný průmyslový veletrh s názvem SchraubTec. Dosud byla série regionálních veletrhů etablována na čtyřech místech. V roce 2024 přibude pátá lokalita - Landshut, město ležící v silné průmyslové struktuře bavorsko-rakouské oblasti.

Veletrh je zaměřen na technologii spojování materiálů, resp. na vše související s tématem průmyslových šroubových spojení. Na veletrhu se představí více jak 60 vystavovatelů. Vstup je pro návštěvníky zdarma.

• Dolní Bavorsko: především výroba vozidel s mnoha dodavateli, strojírenství a kovová výroba, chemické a plastové zpracování, elektronika a automatizace 

• Horní Bavorsko: automobilové závody v Ingolstadtu, Mnichově, Landshutu a Dingolfingu. K tomu patří bavorský chemický trojúhelník a silný průmysl letecké a kosmické techniky. 

• Horní Rakousko: velké průmyslové lokality jako je Linz a Wels, kam samozřejmě také spadá naše republika primárně s oblastí jižních Čech.

Program se skládá z deseti odborných přednášek, které jsou podporovány také partnerem veletrhu sdružením VQWS  (https://vqws.de/).  

S SchraubTec jako regionální sérií veletrhů propojuje společnost Vogel VCG, coby poskytovatel odborné komunikace, expertní znalosti o šroubových spojích, šroubové technice a šroubových nástrojích na celostátní úrovni. Koncept veletrhu je tematicky jasně ohraničen a zaměřuje se na klíčové úkoly průmyslu.


Existují témata, která nelze jednoduše zpracovat pouze digitálně! Mechanické spojovací prvky, jako jsou šrouby a matice, jsou technicky důležité konstrukční části průmyslového použit. Šroubová spojení doslova drží průmysl pohromadě! S technologickými možnostmi rostou nároky na šroubová spojení. Je zapotřebí konkrétní výměny know-how a to jde nejlépe tváří v tvář,“ vysvětluje Bernd Weinig, ředitel oddělení veletržních řešení a partnerství VCG: „Posílení odborných znalostí, dovedností a schopností pro bezpečná šroubová spojení je primárním cílem SchraubTec.“


Pořadatel

Vogel Communications Group

Vyrostli jsme ve vydávání silných odborných publikací pro dynamická odvětví. S tímto obsahem a mediálním know-how nyní působíme jako přední poskytovatel platforem pro oborově specifická specializovaná témata a nabízíme vám individuální a moderní komunikační řešení B2B prostřednictvím naší sítě agentur.

Číst dál