Témata

Meeting Point CzechTrade 2024

27. 02. 2024 – 28. 02. 2024

Praha, O2 universum
www.czechtrade.cz/kalendar-akci/meeting-point-czechtrade,-unor-2024

Diskutujte o perspektivách vašeho podnikání s řediteli zahraničních kanceláří CzechTrade. Svoje exportní aktivity můžete rozšířit až do 60 zemí.

Meeting Point CzechTrade, největší proexportní událost v Česku pro malé a střední firmy, proběhne letos 27. a 28. února v O2 universum Praha. Agentura na podporu obchodu CzechTrade připravila řadu novinek. Účastníci z českých firem budou nově konzultovat exportní možnosti do Saúdské Arábie a Japonska, k dispozici budou také zástupci nedávno otevřené zahraniční kanceláře CzechTrade v Mnichově. V souladu s přijatou střednědobou strategií CzechTrade se návštěvníci dozví také informace o službách pro startupy a nových perspektivních oborech v konkrétních teritoriích.

HLEDÁTE ODPOVĚDI NA OTÁZKY:

Jak prodám svoje výrobky či služby do zahraničí?

Jak ve světě najdu vhodného obchodního partnera?

Jakou zvolím formu při vstupu na trh?

Jaké jsou aktuální obchodní příležitosti v mém oboru?

Pomůžeme vám.

Ředitelé zahraničních kanceláří dlouhodobě působí v teritoriích a orientují se na místním obchodním trhu, sledují aktuální příležitosti pro české firmy, znají obchodní podmínky, jazyk a další zvyklosti. Exportérům pomáhají od vstupu na trh po rozvoj podnikání včetně zakládání poboček. Dají vám zpětnou vazbu, zda váš výrobek nebo služba může na konkrétním trhu uspět a navrhnou individuální řešení vstupu na trh.

Zda je váš obor činnosti perspektivní pro vybraný trh, můžete snadno zjistit na  https://www.czechtrade.cz/zahr..., kde jsou v profilu každé země uvedené perspektivní exportní obory.

Konzultace poskytnou také odborníci z  Klientského centra pro export a Business Klubu Ukrajina, a dále specialistky z Design Centra CzechTrade a pro prezentaci na zahraničních veletrzích z OP TAK.


ORGANIZAČNÍ INFORMACE

Účast na akci je zdarma, avšak je nutná předchozí rezervace.

Konzultovat můžete až 5 zemí.

USA stolky jsou společné pro Chicago + New York a Austin + San Francisco.

Jednání jsou individuální a délka jednoho je 30 minut.

Po odeslání přihlášky vás bude kontaktovat exportní konzultant CzechTrade a upřesní vám konkrétní termíny jednání.


MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem CzechTrade


Pořadatel

Agentura CzechTrade

Česká agentura na podporu obchodu působí jako servisní služba pro české exportéry. Její směr je zaměřen především na malé a střední podnikatele, kteří se na mezinárodních trzích hůře prosazují. CzechTrade nabízí těmto firmám především informace a znalosti o místním prostředí a podnikatelském sektoru. Dále mapuje a zajišťuje vhodné veletrhy. Pro klienty připravuje praktické programy, tréninky a kurzy na osvojení odborných znalostí nutných pro vstup na zahraniční trhy. 

Číst dál