Témata

Seminář: Nová úroveň řídicích systémů TNC

24. 09. 2024 – 25. 09. 2024

Školicí středisko Heidenhain, Dolnoměcholupská 1526/12b, Praha 10 Hostivař
heidenhain.com/cs/seminar

I v září vás společnost Heidenhain zve na jednodenní semináře, během kterých se dozvíte více o nových standardech v oblasti CNC řízení.

TNC7 představuje novou kapitolu řídicích systémů Heidenhain. Podporuje uživatele od prvního nápadu až po dokončený obrobek, bez ohledu na velikost série nebo složitost obrysu. Jak se od nové úrovně CNC řízení očekává, TNC7 přináší nové vyvinuté funkce pro tvorbu NC programu a převratné technologie obrábění, včetně výkonných funkcí pro spolehlivost a optimalizaci procesu.

Partnerem akce je společnost Schunk Intec, která vám ukáže, jak minimalizovat přípravné časy a jak jednoduše automatizovat obrábění. V dnešní době se v této oblasti zvyšuje konkurenční tlak, proto je třeba se zamyslet, zda své stroje využíváte na maximum. Během semináře se tudíž dozvíte, jak vám Schunk může pomoci zvýšit a zefektivnit využití vašich strojů ve výrobě. Už od minimální investice může být nárůst využití vašich strojů prokazatelně znatelný!

Termíny seminářů

24.09.2024
25.09.2024

Bezplatný vstup, nutná online registrace předem


Pořadatel

Heidenhain

Firma vyvíjí a vyrábí lineární a úhlové snímače, rotační snímače, indikace polohy a řízení pro náročné aplikace polohování. Produkty se používají především ve vysoce přesných obráběcích strojích i zařízeních pro výrobu a další zpracování elektronických součástek. S rozsáhlým know-how ve vývoji a výrobě snímačů, měřidel a řízení firma Heidenhain splňuje důležité předpoklady pro automatizaci zařízení a výrobních strojů zítřka.

Číst dál