Témata

Výstava World of Machining

24. 09. 2024 – 26. 09. 2024

Výstaviště v Kroměříži
cnc-invest.cz/world-of-machining/

Společnost CNC invest pořádá se svým širokým strojním portfoliem a dalšími partnery výstavní akci kovoobráběcího světa s názvem „World of Machining“ neboli „Svět obrábění“.

Cílem tohoto projektu je nabídnout všem zájemcům, kterých se kovoobráběcí svět týká, maxi­mální možnosti předních světových výrobců z oblasti strojů, upínacích a řezných nástrojů, olejového hospodářství, softwarových možností a odměřování.

Na výstavě budou představeny novinky i převratné technologie nejen z oboru třískového obrábění, které obohatí nejednoho uživatele. Firma CNC invest chce ukázat svým stávajícím, ale i potenciálním zá­kazníkům a všem zájemcům z řad veřejnosti široké možnosti strojů, včetně automatizace, robotizace a také včetně know-how z oblasti Industry 4.0.

Pro výstavní akci „World of Machining“ bylo vybráno nádherné pro­středí výstaviště v Kroměříži, které ve dnech 24., 25. a 26. září 2024 přivítá všechny zájemce. Na tuto akci firma CNC invest pozvala všechny významné partnery ze světa kovoobrábění, kteří zde budou mít možnost své výrobky prezentovat.

Ve dvou výstavních halách a na další ploše (o rozloze více než 2 000 m2) tak budou mít návštěvníci možnost zhlédnout strojní park s automatizací a robotizací a mnoho jiného, včetně aktuálních novinek, jež budou uvedeny na zářijovém veletrhu AMB v německém Stuttgartu.

Každý den budou součástí programu odborné přednášky, které se budou týkat konceptů Industry 4.0 a Digitální továrny 2.0, uhlíkové stopy, stejně jako umělé inteligence; dále proběhnou odborné přednášky o strojích, metrologii, nástrojích, upínacích systémech, dotačních programech a financování. Zájemci se tedy dozvědí vše, co se týká problematiky, která zajímá a trápí výrobní podniky.

Každý den se návštěvníci mohou těšit na zážitkové kulturní vystoupení a na slosování o jedinečné vyhlídkové lety nad Kroměříží. A po celou dobu bude probíhat výstava bonsají s komentovanými prohlídkami.

Na výstavišti tedy nejen strávíte „pracovní“ den, kdy vám budou nabídnuty nové informace a inovativní řešení, ale také se obohatíte o příjemné prožitky. A kdo by nechtěl doufat, že právě on bude ten šťastný vylosovaný, který se proletí v malém letounu nad krásami Kroměříže? Vstup na výstavu je zdarma a šanci na výhru mají všichni návštěvníci.


Pořadatel

CNC invest

30 let tradice v dodávkách CNC strojů pro sériové produktivní obrábění, ultra-přesné obrábění a broušení. Od miniaturních obrobků po turbíny, hřídele větrných elektráren, součásti motorů, přesných forem a profilů.
Společnost v současné době zastupuje lídry v daných segmentech, jako jsou firmy Citizen Cincom, Citizen Miyano, Yasda, Niigata a SNK. Nově zastupuje i japonské lídry v segmentu broušení, a to firmy AMADA a Shigiya. Dále zastupuje na českém trhu známé značky Hardinge-Bridgeport, ROMI, Matec a Tongtai.

Číst dál