Témata

Veletrhy wire & Tube 2024

15. 04. 2024 – 19. 04. 2024

Messe Düsseldorf, Německo
www.wire.de

Na výstavišti v Düsseldorfu se budou opět po dvou letech konat přední světové veletrhy zaměřené na průmyslovou výrobu drátů, kabelů, trubek a rour.

Co nabídne wire 2024?

Veletrh wire je v roce 2024 větší než kdy dříve – vystavovatele najdete v halách 9 až 17. Na 67 477 m2 výstavní plochy naleznete 1 464 vystavovatelů z 62 zemí světa, což je větší počet než v letech před pandemií. Představují se zde stroje a zařízení na výrobu a zušlechťování drátů, koncové produkty z oblasti spojovacích prvků, pomocné materiály a nástroje pro různé technologie, materiály, technologie skleněných vláken, speciální dráty a kabely i inovace z oblasti měřicí, řídicí a regulační techniky.

V hale 17 najdete vedle strojů na výrobu drátů a kabelů také technologie pro práci se skleněnými vlákny i impozantní stroje na svařování mříží. Tyto stroje představují pro výstavářskou logistiku speciální výzvu, protože je nutné nainstalovat do šachet silnou kabeláž, která umožní přenos vysokého napětí potřebného pro provoz těchto těžkých strojů.

V hale 16 najdete celý řetězec výroby upevňovacích a spojovacích prvků a pružin: od výchozích materiálů přes stroje a zařízení až po finální produkty. Pro výrobce, obchodníky i nákupčí šroubů, držáků, montážních dílů a kování, pružin všeho druhu a ohýbaných dílů z drátu je veletrh wire i v roce 2024 vysoce aktuální informační a obchodní platformou.

Nabídkové spektrum veletrhu Tube 2024

Velký zájem je i o účast na veletrhu Tube. Přihlásilo se již 1 147 vystavovatelů z 52 zemí, kteří v halách 1 až 7.1 obsadí celkovou plochu 51 000 m2.

Na veletrhu se představí celý postup výroby trubek a rour –stroje a zařízení pro jejich výrobu, úpravu a zpracování, výchozí materiály, trubky a příslušenství, umělohmotné trubky, stroje a nástroje pro pomocné technologie, měřicí, řídicí, regulační a zkušební technika. Nabídku doplňují produktovody, OCTG technologie (prvky potrubních vedení pro oblast ropného průmyslu) a profily, a dále obchod s trubkami.