Témata

Výroční konference K2 STATUS 2024

07. 11. 2024 – 07. 11. 2024

Divadlo Reduta, Brno
status.k2.cz

Skupina K2 pořádá 7. listopadu 2024 v brněnské Redutě tradiční výroční konferenci K2 STATUS, která určena majitelům a významným manažerům firem.

Na konferenci dorazí více než dvě stovky účastníků z řad klíčových manažerů a rozhodovatelů.

V odpolednm bloku konference 2023 si účastníci vyslechli zajímavou moderovanou diskuzi Petra Schaffartzika s jeho hosty, kterými byli Ján Seszták (SOS electronic), Radka Prokopová (Alcadrain) a Vlastislav Bříza (Koh-i-noor). Tito majitelé a manažeři hovořili o dnešních aspektech řízení firem, tedy i o tématech, jako jsou automatizace, digitalizace, e-commerce, robotizace nebo moderní logistika. (Foto: G. Jedličková)

Pořadatel

Skupina K2

Holding IT firem vyvíjí a dodává na trh ERP systém K2 a K2 e-shop, první elektronický obchod, který uřídí celou firmu. Systém K2 se na firmu dívá jako na celek – jde o provázaný systém, nikoli pouze o soustavu modulů. Informační systém nabízí ve svém standardu širokou funkcionalitu podobně jako jiná krabicová řešení dostupná na trhu. Každá část ERP systému K2 je však navržena s ohledem na možnost provádět speciální úpravy přesně na míru každé společnosti.
V oblasti vývoje a implementace informačního systému firma nabízí kompletní portfolio služeb – stará se o vývoj, implementaci i následný servis systému. Kromě toho má firma také vlastní tým hardwarových specialistů a techniků a provozuje vlastní moderní datové centrum.

Číst dál