Témata

Webinář: Bezdoteková inspekce velkoobjemových aplikací

24. 03. 2021 – 24. 03. 2021

www.hexagonmi.com

Webinář společnosti Hexagon Metrology je určen všem, kteří řeší rozměrovou kontrolu velkoobjemových aplikací.

První laser tracker s funkcí přímého skenování, Leica Absolute Tracker ATS600, v kombinaci se zachovanou funkcí tradičního měření reflektorem, umožňuje aplikovat nový přístup měření velkoobjemových dílů.

Součástí webináře bude ukázka systému v exteriéru a následné představení jeho funkcí, které vytvářejí zcela novou úroveň efektivity a uživatelského komfortu v průběhu měření.

Dozvíte se mnoho cenných informací, jak procesy měření velkoobjemových dílů efektivně vylepšit a jak dosáhnout těch nejlepších výsledků měření. V podobě Leica Absolute Trackeru ATS600 uvidíte novou a bezkonkurenční technologii, jak toho dosáhnout.

V závěru vysílání bude možnost zodpovědět vaše dotazy, které v průběhu webináře budete moci pokládat.

Webinářem vás provedou:

Matej Zábojník, Application Engineer

Marek Süč, Area Sales Manager

Délka webináře: 45 minut.

Začátek 14.00 hodin

Na webinář se můžete bezplatně přihlásit zde


Pořadatel

Hexagon Metrology

Společnost Hexagon je světovým lídrem v oblasti snímačů, softwaru a autonomních řešení. Zavádíme praktické využívání dat, abychom zvýšili efektivitu, produktivitu a kvalitu průmyslových, výrobních, infrastrukturních, bezpečnostních a mobilních aplikací.

Technologie společnosti Hexagon utvářejí městské i výrobní ekosystémy, které se stávají stále propojenější a autonomnější – k zajištění škálovatelné a udržitelné budoucnosti.

Číst dál