Témata

Alicon

Tato česká společnost je na trhu od roku 2007 jako nástupnická firma fyzických osob, zabývajících se mnoho let technickým poradenstvím a obráběním na českém i zahraničním trhu.

Na stránkách Alicon.cz nabízí e-shop, kde si zákazník může objednat výrobky světoznámých a prověřených výrobců. Společným jmenovatelem je vysoká kvalita nástrojů, které dodávají. Společnost Alicon má spoustu nástrojů skladem, a tak je často schopna dodat zásilku i do druhého dne od objednání. Svým zákazníkům nabízí kompletní technologii, od možnosti využití pomoci při výběru nejvhodnějších nástrojů, přes dodávky, až po technologické poradenství.

Jelikož se stále přizpůsobují požadavkům svých zákazníků, věnují neustále svůj čas studování novinek na trhu. Mohou tak zákazníkům nabídnout kompletní technologické řešení a plnou podporu celého cyklu obrábění.

Kontakty

Libotenice 169, 41201 Libotenice
Tel: +420 246 083 830

Články Alicon

Velký strojírenský katalog: Vše na jednom místě

Na začátku projektu byl sen. Sen soustředit veškeré informace ze všech katalogů na jednom místě a zpřehlednit, zefektivnit a pomoci všem zájemcům s výběrem optimálního nástroje. Trh je přesycen nástroji i výrobci, občas se v něm člověk i ztrácí. Jak vybrat ten správný nástroj z tolika možných variant v tolika katalozích? Aby se tento sen změnil ve skutečnost, bylo potřeba pro to udělat hodně. Za vším je letité plánování, mapování, hodně úsilí a maximální pracovní nasazení, aby se tento sen mohl stát realitou.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce