Témata

Dassault Systèmes Solidworks

Dassault Systèmes je přední poskytovatel softwarových 3D a PLM řešení. Společnost vyvíjí softwarové aplikace určené pro řízení životního cyklu výrobku (Product Lifecycle Management – PLM) do jedenácti odvětví. Na trhu působí od roku 1981. Dassault Systèmes nabízí trojrozměrnou vizi celého životního cyklu produktu včetně návrhu, testování, údržby a recyklace.
Solidworks je strojírenský 3D CAD software pro platformu Microsoft Windows, který byl vyvinut společností Solidworks Corporation – nyní dceřiné společnosti Dassault Systèmes.

Sociální sítě

Facebook: @solidworks
Twitter: @solidworks
YouTube: @solidworks
LinkedIn: @solidworks

Články Dassault Systèmes Solidworks

Generativní design – autonomní létající záchranka

Krize je příležitostí pro inovace. Na konceptu autonomního létajícího záchranného vozidla E-way Rescue Roadster pro rychlý a bezpečný transport pacientů z jejich domova do nemocnice, začal během pandemie koronaviru pracovat tým složený z produktového designéra, strojního inženýra a lékařky.

Dostupná data odkudkoliv

Společnost Dassault Systèmes zve každý rok uživatele, příznivce a zájemce o jejich softwarová řešení na několikadenní konferenci s názvem 3DExperience World. Letos se kvůli pandemii musela uskutečnit pouze v online podobě. Navzdory tomu bylo představeno mnoho novinek a zájemci mohli sledovat velké množství přednášek v offline režimu. Na to,co je nového, jsme se zeptali Zdeňka Bašty, obchodního zástupce společnosti Dassault Systèmes pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce