Témata

Kanadská obchodní komora v České republice

Hlavní funkcí Kanadské obchodní komory v České republice je pomáhat svým členům rozšiřovat obchodní příležitosti v České republice a Kanadě. Prostřednictvím mnoha obchodních, společenských a sportovních akcí nabízí možnost setkat se s předními zástupci rozmanitých podniků a firem. Dále informuje členy o důležitém právním nebo ekonomickém vývoji probíhajícím v České republice i Kanadě. Spolupracuje s velvyslanectvím Kanady v Praze, s dalšími obchodními komorami a též s českými vládními organizacemi, např. CzechTrade a CzechInvest.

Kontakty

Konviktská 291/24, 110 00 Praha 1
Tel: +420 777 400 900

Články Kanadská obchodní komora v České republice

Ekonomika napříč světem – Kanada

Opatření, která provázejí covid-19, se podepsala nejen na hospodářství Česka, ale takřka celého světa. Vyspělé země jsou vzájemně propojeny také prostřednictvím obchodních komor. Proto v rámci našeho seriálu oslovíme šéfy jednotlivých komor a zeptáme se na situaci v konkrétních zemích. Dalším, koho jsme poprosili o rozhovor, je Jiří Krejča, prezident Kanadské obchodní komory v ČR.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce