Témata

NTS Prometal Machining

Společnost se sídlem v České republice je specialistou na výrobu vysoce přesných komponentů, modulů a mechatronických sestav pro čisté prostory; je vedena schopnostmi v oblasti D&E a designu. Dva vertikálně integrované závody společnosti (ve Slavičíně a v Brně) pracují společně jako jeden tým, který obsluhuje zákazníky ve střední Evropě a dalších oblastech. Zaměřuje se na vývoj a výrobu nízkoobjemových sérií s různými technologiemi. Firma je součástí mezinárodní skupiny NTS Holding, jež má centrálu v nizozemském Eindhovenu, výrobní závody kromě Nizozemska a České republiky také v Singapuru a v čínské Šanghaji a kancelář v San Jose v USA. Skupina celkem zaměstnává 1 700 lidí, 300 z nich pracuje ve dvou závodech NTS Prometal v České republice.

Kontakty

Divnická 222, 76321 Hrádek na Vlárské dráze, Slavičín
Tel: +420 577 343 054

Sociální sítě

Facebook: @NTSGroupNL
Instagram: @life_at_nts
YouTube: @NTSHolding
LinkedIn: @nts-groupnl

Články NTS Prometal Machining

Dobře znát svého partnera

Zásada z nadpisu platí nejen v osobním životě, ale ve stejné míře také v podnikání. Dokonalá znalost partnera, jeho možností a potřeb je dobrým základem pro oboustranně prospěšnou spolupráci. Dokázala nám to návštěva ve slavičínském výrobním závodě společnosti NTS Prometal, kam jsme se za reportáží vypravili společně se zástupci firmy Walter CZ, která do zdejší obrobny dodává řezné nástroje.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce