Témata

Robertshaw CZ Limited, odštěpný závod

Společnost se pyšní vysokým standardem kvality a neustálým hledáním nových možností a výzev. Se svými více než 250 zkušenými zaměstnanci je společnost hrdým zástupcem české výrobní komunity ve světové konkurenci průmyslových dodavatelů. Společnost Robershaw se zaměřuje na zpracování termosetů, reaktoplastů, vstřikování termoplastických materiálů a kompletaci komponentů. Dokladem tradice, kvality a odbornosti je dlouholetá spolupráce s firmami Siemens, ABB, Hansen Electric a Scanavo, která se stále prohlubuje a rozšiřuje. Tam, kde je to možné, se k výrobě využívají plastové drtě a regranuláty, vyrobené z plastových odpadů.

Kontakty

Dlouhá 2152/4, 785 01 Šternberk
Tel: +420 587 805 111

Sociální sítě


Články Robertshaw CZ Limited, odštěpný závod

Výroba a vývoj průmyslových komponentů a výlisků

V dnešním světě, kdy inovace a kvalita hrají klíčovou roli ve všech průmyslových odvětvích, je zásadní najít společnost, která dokáže tuto rovnováhu udržet. A právě tímto směrem se ubírá Robertshaw CZ Limited, inženýrská a výrobní firma, která se specializuje na vývoj a výrobu komponentů pro bílou techniku, pro automobilový průmysl a pro další oblasti.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce