Témata

Still ČR

Firma Still nabízí intralogistická řešení a inteligentní kombinace vysokozdvižných vozíků, skladové techniky, softwaru, služeb a servisu. Aktivity zakladatele firmy Hanse Stilla, který se v roce 1920 pustil do podnikání s obrovskou mírou kreativity, podnikatelského nadšení a kvality, rychle přerostly do celosvětově známé a silné značky. V současnosti je přibližně 9 000 kvalifikovaných pracovníků a zaměstnankyň z výzkumu a vývoje, výroby, prodeje a servisu připraveno splnit individuální požadavky všech zákazníků po celém světě. Klíčem k úspěchu společnosti jsou vysoce efektivní produkty, které sahají od specifických komplexních nabídek pro malé a velké provozy v různých oborech, až po počítačové logistické programy pro řízení skladu a materiálových toků. 

Kontakty

Štěrboholská 102, 102 19 Praha 10 - Hostivař
Tel: 274 001 411

Sociální sítě


Články Still ČR

Jak naplánovat automatizaci skladu

Prostřednictvím automatizace dokážeme zjednodušit a zefektivnit skladové procesy a snížit jejich chybovost i závislost na kvalifikované pracovní síle. Proces automatizace je však nutno důkladně promyslet a připravit. Na základě analýzy současného stavu a kvalifikovaného odhadu budoucích potřeb je třeba zvolit optimální řešení na míru a také vybrat jeho dodavatele.

Nabíjecí stanice pro firemní flotilu

Společnost Still aktuálně buduje ve svém hlavním sídle 20 nabíjecích stanic pro elektromobily. Hlavní myšlenka: V budoucnu se zde budou nabíjet nejen elektromobily z firemní flotily, ale možnost nabíjení budou moci využívat i zaměstnanci a návštěvníci pro svá soukromá vozidla. 

Gigant pro nejmenší prostory

Pokud jsou prostory pro nakládku a vykládku nákladních vozidel úzké a členité, je to svět jako stvořený pro nový elektrický vozík Still RXE 10-16C. Tento stroj je opravdovým gigantem z pohledu kompaktnosti a výkonu. Nástupce legendárního Still RX 50, jednoho z nejprodávanějších elektrických vozíků ve své třídě, navíc zaujme četnými bezpečnostními prvky.

Intralogistické systémy a manipulační technika opět živě

Na přelomu května a června se ve Stuttgartu po nucené kovidové pauze konal mezinárodní veletrh intralogistických řešení a řízení procesů Logimat. Společnost Kion Group zorganizovala pro zájemce z řad novinářů cestu na tuto akci, aby jim představila vystavené exponáty z portfolia svých firem, mezi které patří mj. tři výrobci vysokozdvižných a skladových vozíků a dodavatelé řešení a služeb pro intralogistiku Linde Material Handling (Linde MH), Still či Baoli a dále Dematic, dodavatel automatizovaných systémů pro zásobovací řetězce.

Automatizace, digitalizace a udržitelnost - trendy při výrobě průmyslových vozíků

KION Group se na své virtuální výroční valné hromadě ohlédla za úspěšným finančním rokem 2021, který skupina uzavřela s velmi dobrými výsledky.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce