Témata

USSPA

Česká rodinná společnost USSPA byla založena v roce 1995. Dnes je jedničkou na českém trhu a řadí se mezi přední evropské výrobce svého oboru. Produkuje ucelený sortiment vířivek pro každé použití – privátní spa, termální bazény swim spa a profesionální vířivky pro komerční provoz. Sídlí v Dolní Dobrouči na Ústeckoorlicku, kde se nachází také výroba a vývoj. Své showroomy má rovněž v Praze, Brně a Ostravě. Svou produkci vyváží do více než 20 zemí světa, ve Španělsku má vlastní dceřinou společnost. USSPA je ve svém oboru uznávaná pro vysokou kvalitu, výjimečný design, unikátní inovace a profesionální služby. Za svou historii přinesla celou řadu inovací, které posouvají celý obor kupředu, je držitelem několika patentů a certifikátů kvality, získala prestižní světová ocenění za design.

Kontakty

Dolní Dobrouč 384, 56102 Dobrouč
Tel: +420 465 543 114

Sociální sítě

Facebook: @USSPA.CZ

Články USSPA

Ženy u kormidla: České spa pro celý svět

Už v době, kdy studovala obchod na Masarykově univerzitě v Brně, měla Kateřina Kadlecová jasno: po absolvování školy nastoupí do rodinné firmy USSPA. Zakladatelem prvního českého výrobce spa a termálních bazénů swim spa se v roce 1995 stal Kateřinin otec, Petr Kolář. Ten předal v roce 2011 vedení, tehdy již velmi úspěšné firmy své dceři, která ji, společně s manželem, vede k prosperitě dodnes.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce