Témata
Reklama

Dell Technologies začleňuje do nabídky dotykové obrazovky faytech pro náročné podmínky

Společnost Dell Technologies oznámila, že začlenila dotykové obrazovky faytech do své nabídky specializovaných produktů určených do průmyslových provozů s náročnými podmínkami a pro maloobchodní provozovny, které se chtějí digitalizovat. Dotyková rozhraní jsou důležitým nástrojem v náročných průmyslových provozech a v maloobchodu, kde pomáhají připravit pracovníky na technické změny, které tyto obory čekají. Nové partnerství nabídne zákazníkům z řad průmyslových firem na výběr z řady dotykových displejů, které je možné jednoduše propojit se stávajícími platformami Dell Technologies a které umožní pohodlné a spolehlivé řízení pracovních procesů i v nejnáročnějších podmínkách.

Reklama
Reklama

Dobrým příkladem je průmyslová automatizace, kde často provoz závisí na aplikacích a údaje, jako je stav strojů a zařízení, musí být dostupné téměř v reálném čase, i když se příslušná data nachází v různých systémech. Vedle toho odolné dotykové obrazovky zprostředkovávají pracovníkům v provozu veškeré potřebné informace ve správnou dobu na jednom místě a umožňují jim soustředit se na kvalitu a produktivitu výroby.

Díky začlenění široké nabídky průmyslových monitorů faytech může Dell Technologies nyní zákazníkům nabídnout obrazovky pro řadu účelů. Od malých displejů pro maloobchod přes středně velká dotyková ovládací rozhraní až po velkorozměrové displeje pro přehledové panely a spolupráci.

Nové portfolio dotykových monitorů nabízí:
• Různé produkty ideální pro situace, kde kvůli provozním podmínkám není možné užívat klávesnici, ale kde je nutné mít bezprostředně k dispozici výpočetní prostředky, např. pro analýzu, optimalizaci výkonu nebo prodej.
• Možnosti přizpůsobení včetně brandingu a mechanických a elektrických úprav.
• Lepená konstrukce u všech obrazovek, kde dotyková vrstva je s LCD panelem spojená lepidlem vojenské třídy, zajišťuje vysokou odolnost, omezuje světelné odlesky a brání zamlžování monitoru a průniku prachu.
• Displeje uzpůsobené pro použití se stávající nabídkou produktů Dell Technologies pro interní IT, včetně počítačů Optiplex Micro Form Factor s volitelnou sadou příslušenství včetně speciálně přizpůsobených kabelů a krytů portů.

Podniky spoléhají na to, že jim poskytneme moderní řešení vyhovující novým trendům v průmyslu a obchodu. Naše spolupráce se společností faytech dokládá, že si vždy vybíráme partnery podle jejich schopnosti poskytovat řešení, která naplňují potřeby a požadavky našich zákazníků. Těm nabízíme individuální podporu a dokážeme pro ně přizpůsobit hardwarová a softwarová řešení na míru pro libovolné účely,“ řekl Sanjay Tyagi, viceprezident Dell Technologies pro OEM | Embedded & Edge Solutions EMEA. Dotykové obrazovky faytech jsou k dispozici v regionu EMEA spolu s novými produkty uváděnými na trh během roku.

Zdroj: Zpracováno redakcí z tiskové zprávy.

Reklama
Firmy
Reklama
Reklama
Reklama
Související články
Digitalizace ropného průmyslu z Čech

Pojmy jako digitalizace a automatizace nejsou v průmyslu žádnou novinkou. Dávno víme, že zavádění nových moderních technologií do vnitřních procesů firem je mimo jiné klíčem k efektivnosti, úspoře nákladů, a tím i větší konkurenceschopnosti a uplatnění na trhu. A nezáleží na tom, v jakém oboru se firma pohybuje. 

Vytvoření vlastní výzkumné infrastruktury

Agentura pro podnikání a inovace, zprostředkující subjekt Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost, zahájila příjem žádostí o dotace v poslední výzvě programu podpory Potenciál. Firmy mohou žádat o podporu na založení nebo rozvoj vlastních center průmyslového výzkumu, vývoje a inovací.

Kontrola štítků a ověřování čárových kódů

Efektivněji sledovat štítky na produktech a obalech umožňuje systém kontroly a ověřování čárových kódů řady V275 integrovaný v tiskárnách od společnosti Omron. V celé řadě odvětvích, jako je např. potravinářství nebo automotive je nezbytná dobrá sledovatelnost pro docílení správných údajů na štítcích, jejich jasné čitelnosti a skutečnosti, že budou obsahovat čárové kódy splňující stanovené standardy kvality.

Reklama
Předplatné MM

Dostáváte vydání MM Průmyslového spektra občasně zdarma na základě vaší registrace? Nejste ještě členem naší velké strojařské rodiny? Změňte to a staňte se naším stálým čtenářem. 

Proč jsme nejlepší?

  • Autoři článků jsou špičkoví praktici a akademici 
  • Vysoký podíl redakčního obsahu
  • Úzká provázanost printového a on-line obsahu ve špičkové platformě

a mnoho dalších benefitů.

... již 25 let zkušeností s odbornou novinařinou

      Předplatit