Témata

Fachpack 2022 - Mezinárodní veletrh obalových technologií

27. 09. 2022 – 29. 09. 2022

NürnbergMesse, Německo
www.fachpack.de

Ve třech veletržních dnech je výstavních halách představena ucelená nabídka obalářského průmyslu. Zhruba třetina vystavovatelů veletrhu Fachpack nabízí novinky a zdokonalení v segmentech obalových materiálů, obalových prostředků a pomocných obalových prostředků.

Další třetinu představují dodavatelé obalové techniky (balicích strojů, etiketovací a značkovací techniky). Mezi další představené segmenty patřily např. zušlechťování obalů a interní logistika.

Vstupenku zdarma na veletrh Fachpack a také na paralelně probíhající Powtech

Vstupenku získáte po zadání kódu: PT22CZ na webu: www.powtech.de/en/visitors

Vstupenka platí také pro paralelně probíhající Powtech - Odborný veletrh mechanické technologie zpracování částic a práškových materiálů, který se letos výjimečně koná souběžně.

Odborná nabídka

  • Obalové materiály a prostředky
  • Pomocné obalové prostředky
  • Balicí stroje
  • Etiketovací a značkovací technika
  • Přídavná zařízení v obalové technice
  • Tisk a zušlechťování obalů
  • Obalová vnitropodniková logistika

Pořadatel

NürnbergMesse

NürnbergMesse patří mezi 15 největších veletržních společností na světě. Její portfolio zahrnuje kolem 120 národních a mezinárodních odborných veletrhů a kongresů a na 40 podporovaných společných firemních expozic v Norimberku i jinde na světě. Vlastních, partnerských i hostujících akcí skupiny NürnbergMesse Group, která má dceřiné společnosti v Číně, Severní Americe, Brazílii, Itálii a Indii, se každoročně zúčastní kolem 30 000 vystavovatelů (podíl zahraničních vystavovatelů 41 %) a až 1,4 miliony návštěvníků (podíl odborných návštěvníků ze zahraničí kolem 24 %). Kromě toho skupina NürnbergMesse Group disponuje sítí 50 zastoupení, jež působí ve více než 100 zemích. V České republice je výhradním zastoupením norimberské veletržní společnosti firma PROveletrhy, zastoupená Ing. Naděždou Lichte.

Číst dál