Témata

Hannover Messe 2024 – Vstupenka zdarma!

22. 04. 2024 – 26. 04. 2024

Hannover Messe, Německo
www.hannovermesse.de

Od 22. do 26. dubna 2024 se uskuteční v Hannoveru tradiční strojírenský veletrh Hannover Messe. Veletrh nabídne ucelený obraz od digitalizace a automatizace složitých výrobních procesů přes využití vodíku k zásobování továren energií až po použití softwaru k evidenci a snižování emisí.

Hannover Messe je světově nejdůležitější veletrh v rámci strojírenského odvětví. Jedná se o prvotřídní platformu pro prezentaci světových novinek z oblasti průmyslové automatizace a IT, energetických a environmentálních technologií a vývoje a výzkumu v rámci oboru strojírenství. Veletrh průmyslových subdodávek v rámci Hannover Messe má vedoucí pozici pro světový subdodavatelský trh.

  • 4 000 vystavovatelů z toho 23 z České republiky
  • 15 výstavních hal
  • Norsko je partnerskou zemí letošního veletrhu   

CO2 neutrální výroba, umělá inteligence, vodíkové technologie, energetický management a Průmysl 4.0 – to jsou zastřešující témata veletrhu letošního ročníku. Během pěti dnů nabídne veletrh Hannover Messe ucelený obraz od digitalizace a automatizace složitých výrobních procesů přes využití vodíku k zásobování továren energií až po použití softwaru k evidenci a snižování emisí CO2.

Získejte zdarma eTicket (volnou vstupenku)

Na webové stránce zadejte svůj email a kód CP9rC.  Po registraci uvedeného eTicket získáte vstupenku na veletrh zdarma.

Více informací o finanční podpoře českých exportérů z programu oficiálních účasti MPO se dozvíte zde ve videu. Pro spuštění klikněte na obrázek.


Pořadatel

PROveletrhy

PROveletrhy zastupuje na území České republiky dvě významné německé veletržní společnosti: NürnbergMesse Group se sídlem v Norimberku a DeutscheMesse AG se sídlem v Hannoveru. Mezihlavní aktivity společnosti patří PR činnost a informování českých vystavovatelů a návštěvníků, tisku a médií o veletrzích pořádaných oběma veletržními společnostmi jak v Německu, tak dceřinými společnostmi ve světě.

Číst dál