Témata

Česká metrologická společnost

Česká metrologická společnost, z.s. je dobrovolným sdružením fyzických a právnických osob, jehož cílem je přispívat k rozvoji metrologie, měření a zkoušení. Hlavním posláním ČMS je zejména:
– šíření odborných znalostí v oblasti měření a zkoušení formou seminářů, odborných konferncí a dalšími veřejnými akcemi, odbornými a populárními publikacemi
– poskytování informačních, poradenských a konzultačních služeb
– certifikace způsobilosti pracovníků pro metrologickou a zkušební činnost

Kontakty

Novotného lávka 200/5, 11000 Praha 1

Články Česká metrologická společnost

Distanční vzdělávání v metrologii

Již téměř rok trvá situace, která téměř znemožňuje předvádět technické novinky a vzdělávaní v oblasti metrologie prezenčně. Zbývá proto plně využívat nástroje distančního studia a prezentace. Novinky v nabídce měřidel jednotlivé firmy prezentují převážně na svých internetových stránkách či sociálních sítích, ale již ne na „předváděčkách“, výstavách a veletrzích. V tomto příspěvku bych se chtěl jen stručně zmínit o možnostech distančního vzdělávání v metrologii a zkušebnictví, tak jak je nabízí například Česká metrologická společnost, z. s. (ČMS).

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce