Témata

J. A. Clean

Společnost J. A. Clean je na trhu 15 let a je lídrem v oblasti podlahového značení a revitalizací podlah pro průmysl a logistiku. Mezi zákazníky společnosti patří významní hráči v oblasti automotive, strojírenství, logistiky a potravinářství. Společnost působí v Česku, na Slovensku, v Německu a také Rakousku. Její dlouhodobou vizí je vytvářet bezpečnější pracoviště pro všechny lidi v průmyslu a logistice.


Články J. A. Clean

Pro podlahy funkční, bezpečné i krásné

Znáte situaci, kdy poprvé přijdete do průmyslového provozu? A co vás zaujme doslova na první pohled? Ano, samozřejmě podlaha! Doba, kdy toto slovo znamenalo ošklivou špinavou, zpravidla popraskanou plochu, je dávno pryč. Dnes již firmy dobře vědí, že zanedbaná podlaha je nejen jejich špatnou vizitkou, ale zejména jim může způsobit zásadní problémy s bezpečností. Redakce MM Průmyslového spektra proto oslovila člověka, který o podlahách ví doslova vše. Je jím Jiří Janouš, jednatel společnosti J. A. Clean.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce