Témata

J. A. Clean

Společnost J. A. Clean je na trhu 15 let a je lídrem v oblasti podlahového značení a revitalizací podlah pro průmysl a logistiku. Mezi zákazníky společnosti patří významní hráči v oblasti automotive, strojírenství, logistiky a potravinářství. Společnost působí v Česku, na Slovensku, v Německu a také Rakousku. Její dlouhodobou vizí je vytvářet bezpečnější pracoviště pro všechny lidi v průmyslu a logistice.


Články J. A. Clean

Podlahy jako ze škatulky

V loňském posledním vydání MM Průmyslového spektra jsme se v rozhovoru s Jiřím Janoušem, jednatelem společnosti J. A. Clean, věnovali tématu podlah – jak je udělat bezpečné, funkční i krásné. Rozhovor naše čtenáře velmi zaujal, a tak jsme pana Janouše oslovili znovu, aby nás seznámil s podrobnostmi, které se do prvního rozhovoru již nevešly.

Pro podlahy funkční, bezpečné i krásné

Znáte situaci, kdy poprvé přijdete do průmyslového provozu? A co vás zaujme doslova na první pohled? Ano, samozřejmě podlaha! Doba, kdy toto slovo znamenalo ošklivou špinavou, zpravidla popraskanou plochu, je dávno pryč. Dnes již firmy dobře vědí, že zanedbaná podlaha je nejen jejich špatnou vizitkou, ale zejména jim může způsobit zásadní problémy s bezpečností. Redakce MM Průmyslového spektra proto oslovila člověka, který o podlahách ví doslova vše. Je jím Jiří Janouš, jednatel společnosti J. A. Clean.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce