Témata

Raveo

Raveo je specializovaná firma v oboru pohonné techniky, automatizace a robotiky. Zakládá si na kvalitním a komplexním servisu v oblasti engineeringu, který vyžaduje aplikace s důrazem na pohyb a polohování. Renomé, které má, ji v podnikání doprovází na každém pracovním jednání a při každém úkolu. Charakteristickým rysem společnosti Raveo je zejména zodpovědný přistup k práci, který se za více než jedno desetiletí stal základním stavebním kamenem jejího úspěchu. Nabízí komponenty od předních světových výrobců v oblasti pohonné techniky. Raveo je více než obchodní firma, zdejší tým inženýrů přenáší své zkušenosti s návrhem pohonů do aplikací svých zákazníků s ohledem na okolní technologii.

Kontakty

Objízdná 1943, 765 02 Otrokovice
Tel: + 420 577 700 150

Sociální sítě

Facebook: @RAVEOcz
Twitter: @RAVEOcz
YouTube: @raveocz
LinkedIn: @raveocz

Články Raveo

Světový leader v cykloidních převodovkách

Japonská společnost Nabtesco je největším výrobcem přesných cykloidních převodovek na světě. Historie firmy sahá až do roku 1944, kdy byla založena společnost Teijin Seiki, ze které společnost Nabtesco vznikla v roce 2003 sloučením s další japonskou firmou Nabco.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce