Témata

Raveo

Raveo je specializovaná firma v oboru pohonné techniky, automatizace a robotiky. Zakládá si na kvalitním a komplexním servisu v oblasti engineeringu, který vyžaduje aplikace s důrazem na pohyb a polohování. Renomé, které má, ji v podnikání doprovází na každém pracovním jednání a při každém úkolu. Charakteristickým rysem společnosti Raveo je zejména zodpovědný přistup k práci, který se za více než jedno desetiletí stal základním stavebním kamenem jejího úspěchu. Nabízí komponenty od předních světových výrobců v oblasti pohonné techniky. Raveo je více než obchodní firma, zdejší tým inženýrů přenáší své zkušenosti s návrhem pohonů do aplikací svých zákazníků s ohledem na okolní technologii.

Kontakty

Objízdná 1943, 765 02 Otrokovice
Tel: + 420 577 700 150

Sociální sítě

Facebook: @RAVEOcz
Twitter: @RAVEOcz
YouTube: @raveocz
LinkedIn: @raveocz

Články Raveo

Nová centrála dodavatele pohonné techniky

Otrokovická společnost Raveo se při výstavbě nové centrály vydala cestou obnovy, nikoli bourání. Stávající zázemí již společnosti nevyhovovalo z hlediska expanze a na pozemcích, na kterých chtěla původně stavět, bylo obtížné získat stavební povolení. Proto bylo rozhodnuto jít cestou obnovy existujícího objektu, což se ukázalo jako udržitelnější a ekologicky šetrnější alternativa. Byla zakoupena starší ruina a s investicí 100 milionů korun, a to bez jediné dotace nebo pobídky, se podařilo z ní během tří let vybudovat funkční a designové prostředí.

Světový leader v cykloidních převodovkách

Japonská společnost Nabtesco je největším výrobcem přesných cykloidních převodovek na světě. Historie firmy sahá až do roku 1944, kdy byla založena společnost Teijin Seiki, ze které společnost Nabtesco vznikla v roce 2003 sloučením s další japonskou firmou Nabco.

MSV ve znamení technologií

Všichni, kdo máme něco společného se strojírenstvím, pevně věříme, že se v letošním roce opět otevřou brány brněnského výstaviště pro meku strojařů z celého světa – Mezinárodní strojírenský veletrh. Na MSV se letos, kromě lidí z dalších oborů, setkají i tvůrci nejrůznějších sofistikovaných technologií. Proto jsme se na postřehy a názory tentokrát zeptali Ing. Michala Badina ze společnosti TOX Pressotechnik a Ing. Aleše Zapletala ze společnosti Raveo.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce