Témata

technology-support

Firma působí na českém a slovenském trhu (především v oblasti služeb a CAD/CAM dodávek určených pro uživatele, výrobce a prodejce CNC obráběcích strojů) od roku 2003. Během této doby firma získala řadu stálých a spokojených zákazníků. Věříme, že za úspěchem firmy stojí mimo jiné snaha nebýt pouze jednorázovým dodavatelem určité technologie, ale především partnerem a schopnost nabízet řešení problémů, s nimiž se uživatelé při své práci setkávají.
Vlajkovou lodí společnosti technology-support je řešení GibbsCAM pro produkční obrábění. Se softwarem GibbsCAM je příprava NC programů flexibilní, rychlá a spolehlivá. Součástí našeho portfolia je i vysokotlaké a velkoobjemové chlazení a filtrace pro obráběcí stroje amerického výrobce ChipBLASTER.

Obory činností

Kontakty

Dusíkova 1597/19, 16200 Praha 6

Sociální sítě


Články technology-support

Nevíte si rady s CNC obráběcím strojem?

Firmy působící ve strojírenské výrobě se snaží zefektivnit výrobu nasazením moderních CNC obráběcích strojů. Jestliže firma přešla nebo přechází z konvenčního způsobu obrábění na obrábění realizované prostřednictvím CNC obráběcích strojů, je pak problém, kdo bude s takovým strojem pracovat.

Setkání uživatelů 2018 - ozvěny

Ve dnech 15. a 16. června 2018 proběhlo tradiční setkání zaměstnanců firmy technology-support a jejích zákazníků a partnerů, a to na novém místě – v želivském klášteře.

Proč a kdy optimalizovat NC programy při obrábění forem

Při diskuzi s výrobními řediteli nástrojáren se setkávám se dvěma názory. První a častější je ten, že nástrojárna investovala do výběru, nákupu a zaškolení CAMu spoustu času a peněz s důrazem na získání optimálních NC programů pro výrobu. Nepotřebuje tedy investovat další čas a peníze do nějakého optimalizačního softwaru. Tito ředitelé jsou přesvědčeni, že vše už mají ve svém CAM řešení a jejich NC technologové jsou zdatní a šikovní. Myslí si, že obrábění je optimální a více nechtějí řešit.

CAM řešení pro multifunkční CNC obráběcí stroje

Multifunkční CNC obráběcí stroje spojují více možností a funkcionalit. Nejprve se jednalo o doplnění frézovacích operací na soustruhy (frézování osou C a osou Y), přibyla podpora protivřetena, následně byla přidána druhá nástrojová hlava a v současnosti výrobci CNC obráběcích strojů nabízejí konfigurace s plynule řízenou B osou s podporou obrábění v pěti osách, ale i s podporou technologií odvalování nebo obrážení. V nabídce jsou i stroje se třemi nástrojovými hlavami řízené tříkanálovým řídicím systémem. Posledními novinkami jsou pětiosá CNC frézovací centra doplněná o soustružnické operace.

Jaký zvolit CAD/CAM software?

Jaká základní pravidla volby technologického CAD/CAM řešení by potenciální kupec nebo zájemce neměl opomíjet?

30 let inovací v oboru CAD/CAM

Gibbs and Associates, společnost, která patří do skupiny Cimatron Group a zabývá se vývojem systému GibbsCAM, oslavuje v letošním roce 30 let inovací v oboru CAD/CAM.

Existuje univerzální CAD/CAM software?

Na trhu není a v nejbližší době ani nebude univerzální CAD, CAM ani CAD/CAM řešení, které by dokázalo stoprocentně splnit veškeré požadavky zákazníků na tento software. To občas bývá důvodem nespokojenosti těch, kteří byli některými prodejci CAD/CAM softwaru přesvědčováni o opaku.

Nové možnosti návrhů nástřihů pro postupové nástroje

Cimatron E je softwarové řešení z produkce izraelské firmy Cimatron Ltd. Jedná se o modulární, parametrický a plně asociativní CAD/CAM systém. Stručně jej lze charakterizovat jako strojírensky orientovaný produkt pro 2D/3D konstruování s možností vytváření asociativní výkresové dokumentace a generování NC programů, který je speciálně navržen pro oblasti výroby forem ve slévárenství a výrobě plastů, zápustek v různých oblastech průmyslu (automobilový, spotřební zboží, elektronika) a plechových dílů. Cimatron E představuje modulární řešení umožňující přizpůsobení potřebám zákazníka.

Přidejte vaši firmu

Máte-li zájem o vytvoření katalogového zápisu i pro vaší společnost, kontaktujte obchodní ředitelku Gabrielu Jedličkovou, gabriela.jedlickova@mmspektrum.com, 606 826 295.

Nabídka inzerce