Témata
Reklama

Řešení od firmy Iscar – uživatelsky přívětivá a chytrá

Společnost Iscar bude na digitálním veletrhu Intec/Z connect 2021 prezentovat svá efektivní řešení pro soustružení, vpichování, frézování a vrtání. Tito specialisté na nástroje předvedou celou řadu novinek – například břitovou destičku s osmi řeznými hranami Neodo S890 pro hospodárné hrubování. Využití této sintrované destičky je skutečně multifunkční a nastavovací úhel 90 stupňů umožňuje pohodlný úběr až do pěti milimetrů.

Zdroj Iscar

Dále společnost Iscar představí nový tříbřitový vrták s plochou hlavou umožňující vrtání děr s plochým dnem, a to bez nutnosti pilotního návrtu. Úspora jednoho pracovního kroku vede k růstu produktivity. Celou řadu možností představí firma také pro vrtání hlubokých děr: například modulární vrták Sumogun-Mnsnt v masivním materiálovém provedení s výměnnými vrtacími hlavami nebo také nový Soliddrill Extralong – vnitřně chlazený tvrdokovový vrták vyznačující se vynikající přesností.

Tuto a celou řadu dalších novinek můžete prozkoumat na strojírenských veletrzích intec a Z, které se nebudou letos konat tradiční formou na výstavišti v Lipsku, ale čistě digitálně. Virtuální setkání vystavovatelů a návštěvníků proběhne v termínu 2.-3. března 2021 a  nabídne tak kovozpracující a subdodavatelské branži efektivní komunikační platformu s cennými impulsy do budoucna. Digitální akce bude vedle expo části s interaktivní prezentací produktů zahrnovat také online kongres k aktuálním tématům a networkingovou platformu.

Kongresové fórum „Trendy v obrábění a subdodavatelském průmyslu“ se hned první den konání akce zaměří mimo jiné na problematiku tzv. smart výroby z hlediska sběru a vyhodnocení výrobních dat. Dalším tématem bude přeshraniční spolupráce v průmyslu v čase pandemie, přičemž organizace pro hospodářskou podporu Saska se ve speciálním tematickém bloku zaměří konkrétně na Česko, Polsko a Rumunsko.

V druhém dni se fórum zaměří na témata jako je digitalizace výroby, adaptivní výroba či programování kognitivních robotů. Zajímavé mohou pro návštěvníky být také přednášky na téma transformace automobilového průmyslu a šancí pro subdodavatele, které vyplývají z probíhající strukturálních změn v pojetí automobilismu. Konkrétně se bude jednat nejenom o elektromobilitu, ale také o využití vodíku. Další odborné fórum „Aditivně + Hybridně – Výroba v procesu změny“ bude zahájeno 2. března přednáškou na téma změn v automobilové výrobě u společnosti BMW Group.

Pro návštěvníky je účast na digitálním veletrhu a kongresu Intec/Z connect 2021 zdarma. Online registraci a další informace k veletrhu a  kongresovému programu najdete na adrese https://www.messe-intec.de/intec-z-connect/.

Zdroj: Zpracováno redakcí podle tiskové zprávy společnosti Sepp International.

Firmy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Předplatné MM

Dostáváte vydání MM Průmyslového spektra občasně zdarma na základě vaší registrace? Nejste ještě členem naší velké strojařské rodiny? Změňte to a staňte se naším stálým čtenářem. 

Proč jsme nejlepší?

  • Autoři článků jsou špičkoví praktici a akademici 
  • Vysoký podíl redakčního obsahu
  • Úzká provázanost printového a on-line obsahu ve špičkové platformě

a mnoho dalších benefitů.

... již 25 let zkušeností s odbornou novinařinou

      Předplatit