Témata
Reklama

Smykem řízené elektrické nakladače v Las Vegas

Společnost First Green Industries vystavuje jako jediná z České republiky na největším stavebním veletrhu v Severní Americe ConExpo-CON/AGG 2023 v Las Vegas. Představí na něm celosvětově unikátní a první plně elektrické smykem řízené nakladače na světě.

Ve stánku W44245 ve West Hall budou od 14. do 18. března k vidění stroje s názvem Elise 900 a MiniZ.

Společnost First Green Industries je přesvědčena, že elektrické smykem řízené nakladače jsou budoucností tohoto odvětví. Proto se přímo v Las Vegas setká s odborníky z oblasti stavebnictví a terénních úprav a stroje jim předvede. (Foto: Jan Anděl)

Těší nás, že můžeme představit naše inovativní produkty na veletrhu ConExpo-NOC/AGG 2023, největším stavebním veletrhu v Severní Americe,“ říká Marcus Suess, provozní ředitel společnosti First Green Industries US, a dodává: „Naše elektrické smykem řízené nakladače nabízejí zcela bezemisní, tišší a efektivnější alternativu k tradičním strojům s dieselovým pohonem. Jsou tedy i přínosem pro zlepšení životního prostředí.

Pohled na stánek české společnosti First Green Industries na stavebním veletrhu ConExpo-CON/AGG 2023 v Las Vegas. (Foto: Jan Anděl)

Elise 900 je první plně elektrický smykem řízený nakladač na světě navržený tak, aby pracoval bez kompromisů na úkor výkonu. Pyšní se třemi výkonnými elektromotory, pokročilou baterií a robustní konstrukcí, díky čemuž je vhodný pro širokou škálu aplikací, od stavebnictví až po terénní úpravy.

MiniZ je menší a obratnější jednotka, která projede standardními dveřmi o šířce 80 centimetrů. Může pracovat ve stísněných prostorech, takže je ideální pro vnitřní nebo městské projekty či práci v zemědělství.

Reklama
Reklama
Reklama

Návštěvníci stánku společnosti First Green budou mít možnost si stroje prohlédnout s různými přídavnými zařízeními, seznámit se s jejich vlastnostmi a výhodami. V pravidelných intervalech bude společnost pořádat ukázky výrobků a pořádat debaty o závazku k udržitelnosti díky bezemisním bateriovým pohonům.


Zpracováno redakcí podle tiskové zprávy společnosti First Green Industries

Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Předplatné MM

Dostáváte vydání MM Průmyslového spektra občasně zdarma na základě vaší registrace? Nejste ještě členem naší velké strojařské rodiny? Změňte to a staňte se naším stálým čtenářem. 

Proč jsme nejlepší?

  • Autoři článků jsou špičkoví praktici a akademici 
  • Vysoký podíl redakčního obsahu
  • Úzká provázanost printového a on-line obsahu ve špičkové platformě

a mnoho dalších benefitů.

... již 25 let zkušeností s odbornou novinařinou

      Předplatit