Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> 11. ročník soutěže EBEC

11. ročník soutěže EBEC

Nápady, výzva, týmová spolupráce, a hlavně uvedení teoretických znalostí ze školních lavic do praxe, to bude náplní již tradiční studentské soutěže EBEC (European BEST Engineering Competition), která se v prostorách VUT v Brně odehraje na přelomu února a března 2019.

Soutěž bude probíhat na třech fakultách – na Fakultě stavební, Fakultě strojního inženýrství a Fakultě elektrotechniky a komunikačních technologií.

EBEC je výzvou, v níž mají soutěžící příležitost vyzkoušet si práci v čtyřčlenném týmu při řešení praktických úloh. Většina zadání bývá vypracována ve spolupráci s renomovanými firemními partnery.

Vítězové lokálního kola v Brně budou mít tento rok příležitost postoupit do regionálního kola, které se bude odehrávat v jarních měsících v Budapešti. Utkají se tam o vítězství spolu s týmy ze Slovenska, Budapešti a České republiky.

Úplnou špičkou soutěžící soutěžní pyramidy je pak prestižní mezinárodní kolo, které se v létě bude odehrávat na technické univerzitě v italském Turínu a všem zúčastněným poskytne nejen soutěžní zážitek, ale také skvělé letní dobrodružství.

Registrace je otevřena do 18. 2.2019. Více informací naleznete na www.ebec.cz.

-EB-


MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem této akce.


 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky


Sledujte nás na sociálních sítích: