Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů

Amper 2017


Jubilejní 25. ročník mezinárodního veletrhu elektrotechniky, elektroniky, automatizace, komunikace, osvětlení a zabezpečení AMPER 2017,
který se koná ve dnech

21. – 24.03.2017 na Výstavišti Brno, 

přináší vystavujícím firmám nepřeberné množství kontaktů, obchodních setkání, ale hlavně prezentaci jejich produktů.

Díky své vysoké profesní úrovni se veletrh již před lety zařadil mezi nejvyhledávanější mezi tuzemskými, ale i zahraničními veletrhy a letos jen potvrzuje pozici středoevropské oborové události číslo jedna.

Mezi nejsilněji zastoupené obory veletrhu patří již tradičně průmyslová automatizace, kde se bude představovat například společnost s více než 40-ti letou tradicí vývoje a výroby TURCK. Další společností bude například BECKHOFF zaměřující se na vývoj a dodání otevřených automatizačních systémů založených na technologiích počítačů.


Ilustrační foto

Sekci průmyslové automatizace také doplní společnost BALLUFF CZ, která je jedním z nejúspěšnějších výrobců snímačové technologie a řadí se mezi celosvětově uznávané specialisty v oblasti automatizace. Nebude chybět ani společnost  ifm electronic, která vyvíjí, vyrábí a distribuuje senzory, řídící prvky a systémy pro průmyslovou automatizaci.

Svět zabezpečovací techniky představí česká špička JABLOTRON, která přináší nová řešení lépe chránící majetek a zdraví lidí, na víc usnadňují instalaci i každodenní používání jejich produktů a zvyšují uživatelský komfort.

Obor elektroinstalační techniky bude zastoupen také významnými  společnostmi PHOENIX CONTACT,  OBO BETTERMANN nebo společnost WAGO Elektro, která vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní komponenty pro průmysl, procesní techniku a automatizaci budov.

Ani letos nebude chybět český výrobce s 50-ti letou tradicí TESLA STROPKOV-ČECHY zaměřený na domácí dorozumívací video a  audiosystémy, elektroinstalační materiál a telefonní přístroje. 

Kromě tradičních vystavovatelů se na veletrhu představí i zcela nové a začínající společnosti. Stane se tak v rámci programu AMPER Start Up, který byl v loňské premiéře velice vřele přijat jak návštěvníky, tak médii.

Již tradiční součástí veletrhu je také velice populární přehlídka elektromobilů a nejmodernějších infrastrukturních zařízení pro elektromobily s názvem AMPER Motion, která při jubilejním ročníku také nebude chybět. 

Pro více informací navštivte webové stránky www.amper.cz, kde naleznete jak informace o veletrhu, tak přihláškovou dokumentaci ke stažení.

 


MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem této akce. 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: