Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Hexagon - webinář o efektivním dotekovém měření s měřicími rameny

Hexagon - webinář o efektivním dotekovém měření s měřicími rameny

Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon vás zve na živě vysílaný webinář, v průběhu kterého uvidíte měření s mobilním ramenem v softwaru PC-DMIS.

Poslední verze softwaru PC-DMIS přinášejí vylepšení, která významně zkracují čas potřebný pro vytváření měřicích programů a usnadňují uživatelům interakci s manuálními měřicími systémy, jako jsou např. měřicí ramena. Dotekové měření stále hraje hlavní roli při měření geometrických prvků na obráběných dílech, svařencích a jim podobných výrobcích.Ve webináři uvidíte krok za krokem měření v softwaru PC-DMIS s dotekovým měřicím ramenem. Dále uvidíte funkce, které Vám usnadní práci a díky kterým ušetříte drahocenný čas.

V závěru webináře bude prostor pro okamžité zodpovězení Vašich dotazů, které v průběhu vysílání položíte.

Webinář bude probíhat v úterý 9. června v 11 hodin

Neváhejte a registrujte se ještě dnes.

Registrovat se můžete ZDE

Divize Manufacturing Intelligence společnosti Hexagon je předním světovým výrobcem a dodavatelem 3D měřicích zařízení a řešení pro zpracování naměřených dat. Poskytuje průmyslové měřicí systémy pro všechny oblasti a společnosti, ve kterých je zapotřebí měření rozměrů a tvarů výrobků a ve kterých se zároveň s naměřenými daty dále pracuje. Naše řešení nachází uplatnění v celé řadě oblastí: automobilový a letecký průmysl, dopravní a zemědělská technika, energetika, elektronika, medicínské technologie, těžký průmysl, obrábění a mnoho dalších.

Více informací na hexagonmi.com

 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: