Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Manažer roku 2019 - přesunuto na 3.12.2020

Manažer roku 2019 - přesunuto na 3.12.2020

Již 26 let soutěž vyhledává, hodnotí, oceňuje a propaguje nejlepší řídící pracovníky, lídry managementu v České republice. Její jedinečnost spočívá v tom, že vyzdvihuje manažery, podnikatele, lídry napříč odvětvími, profesemi a regiony. Je prezentací moderních, úspěšných metod řízení a nových trendů. Do finále se za čtvrtstoletí dostalo 1 500 osobností, nejvyšším titulem Manažer či Manažerka roku bylo oceněno 61 z nich. V roce 2018 – příhodně v roce stoletého výročí založení republiky, byli oceněni manažeři čtvrtstoletí.

Právě probíhající 27. ročník reflektuje ekonomické a společenské změny, nástup digitalizace a moderní trendy v managementu. Základních kategorií, do nichž se zájemci mohou přihlásit do 15. června, je deset, další, zvláštní, je Inovace pro udržitelný rozvoj. I toto soutěžní kolo je pojato inovativně a nabízí vedle zavedených oborových kategorií i kategorie jako je Manažer digitálního věku či Manažer malých a středních podniků. Organizátoři z České manažerské asociace (ČMA), která si letos připomíná 30 let od svého založení, se již při loňském ročníku rozhodli zavést kategorii Vizionář a Zahraniční manažer.

Soutěž vyvrcholí udělením cen v pražském paláci Žofín 3. prosince 2020

Podrobnosti průběhu slavnostního vyhlášení 27. ročníku soutěže MANAŽER ROKU budou upřesněny po 3. listopadu 2020, jakmile budeme znát další informace. Je připraveno několik scénářů, které počítají ať už s účastí diváků nebo bez nich a také s online přenosem celé akce.


Manažerka roku 2018 Tanja Vainio a Manažer roku 2018 prof. Ing. Vladimír Mařík, DrSc., dr.h.c.

Mezi partnery patří sesterská Česká podnikatelská rada pro udržitelný rozvoj, Svaz českých a moravských výrobních družstev, Svaz chemického průmyslu, Zemědělský svaz ČR, Svaz podnikatelů ve stavebnictví, Svaz měst a obcí ČR či Rada kvality. S pořadateli aktivně spolupracuje Český institut informatiky, robotiky a kybernetiky CIIRC prof. Vladimíra Maříka, Manažera roku 2018. Soutěž má silnou podporu mediálních partnerů.

Informace o soutěži a jejím 27. ročníku jsou k dispozici na www.manazerroku.cz.


MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem soutěže.

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: