Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> Odborný seminář: Technologie čištění a předúprav povrchu - NOVÝ TERMÍN

Odborný seminář: Technologie čištění a předúprav povrchu - NOVÝ TERMÍN

Nový termín konání: Čejkovice - 10.6. - 11.6.2020 - Jihomoravské Čejkovice a prostředí Templářské tvrze je tradičním místem setkávání na odborných akcích nejen pro atmosféru tohoto místa, ale i pro snadnou a vyrovnanou dostupnost pro všechny účastníky.


Srdečně vás zveme na letošní seminář o problematice čištění a předúprav povrchů v potřebných a nezbytných souvislostech pro každodenní práci všech oborů. Letošní jarní setkání na tomto semináři navazuje volně na loňské úspěšné jednání více jak stovky povrchářů a strojařů z okolí Čejkovic – tedy z Moravy, Čech, Slezska a Slovenska.

Rostoucí požadavky na kvalitu, i další parametry povrchu, navíc při stále více omezujících podmínkách legislativy, vodohospodářů a nárůstu cen energií, vody i času. K tomu všemu ještě nové chladicí kapaliny, mazací i konzervační prostředky na povrchu zboží zákazníků, dotovaná evropská konkurence, zpevňování výkonů i měny a tlak zákazníků, kteří obvykle nechtějí slyšet vůbec nic o čištění a předúpravách jejich „čistého“ výrobku. Až taková je někdy realita.

Universální ani ideální způsob čištění a předúprav zatím nemáme. Zaváděním nových netradičních a úsporných technologií, na základě nových informací od výrobců zařízení i prostředků, však můžeme a musíme zvládat náročné požadavky výroby.

Všichni dobře víme, že bez těch několika operací čištění a předúprav není a nemůže být žádná povrchová úprava kvalitní, co jich všichni, povrcháři a strojaři, navrhujeme, vytváříme či užíváme.

Za Centrum pro povrchové úpravy

doc. Ing. Viktor Kreibich, CSc.

Ing. Jan Kudláček, Ph.D.Více informací a přihlášky na www.povrchari.cz


MM Průmyslové spektrum je mediálním partnerem semináře Technologie čištění a předúprav povrchu 

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: