Odborně-vzdělávací a zpravodajský portál z oblasti strojírenství a navazujících oborů
Semináře, konference, firemní akce >> OnRobot Expo – virtuální interaktivní akce na téma kolaborativní automatizace

OnRobot Expo – virtuální interaktivní akce na téma kolaborativní automatizace

Společnost OnRobot otevřela registraci pro OnRobot Expo – globální interaktivní virtuální akci se zaměřením na robotiku, automatizaci a kolaborativní aplikace, která se uskuteční online ve dnech 2. a 3. prosince 2020. OnRobot Expo bude hostit přední prezentátory jako jsou Camilo Buscaron, vedoucí Cloud Robotics Open Source Technology & Strategy v Amazon Web Service, Mark Cuban, investor do robotických technologií a tvůrce pořadu Shark Tank, nebo Sue Keay, CEO hubu Queensland AI.


„Zorganizovali jsme OnRobot Expo, abychom zákazníkům pomohli získat více informací o kolaborativních aplikacích a automatizaci od kolegů z jiných organizací a vedoucích expertů z byznysu a akademické sféry,“ uvedl E. K. Iversen. (Zdroj: OnRobot)

OnRobot Expo poskytne návštěvníkům 30minutové prezentace mnoha expertů na nejrůznější témata od štíhlé výroby a kolaborativních obalových aplikací až po rychle zprovoznitelná CNC řešení a způsoby, jakými mohou výrobci překonat bariéry v nasazení kamerových systémů.

Návod na nejvyužívanější aplikace

OnRobot Expo, které se speciálně zaměří na malé a střední výrobní společnosti, předvede ukázky stále širšího spektra robotických nástrojů – od uchopovačů až po řešení úpravy povrchů – prostřednictvím prezentací o implementaci a maximálním využití robotických technologií. Speciální pozornost bude věnována kolaborativním aplikacím v oblasti kovovýroby a zpracování materiálu, balení a paletizaci, potravinářské výroby, plastové výroby, farmaceutického průmyslu a logistiky.

Jedinečná příležitost k získání zkušenosti

Účastníci OnRobot Expo si budou moci „osahat“ portfolio robotických nástrojů a komponent OnRobot s využitím interaktivního digitálního prostředí speciálně vytvořeného pro tuto událost. Platforma bude k dispozici ve více jazycích včetně angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny, japonštiny, korejštiny a čínštiny.

„Kolaborativní aplikace umožní firmám přizpůsobit své podnikání do budoucna. OnRobot Expo je jedinečnou příležitostí pro výrobní společnosti k setkání s produktovými experty a sdílení přínosů, jež mohou získat z flexibilních a snadno automatizovatelných řešení,“ říká Enrico Krog Iversen, CEO společnosti OnRobot.

Řečníci s přesahem

Ve svém vystoupení o vývoji, testování a nasazení robotů ve společnosti Amazon představí Camilo Buscaron způsoby, jak cloud dokáže zjednodušit vývoj a implementaci robotických aplikací. Bude hovořit o prostředí Robot Operating System (ROS) a AWS RoboMaker, cloudové službě pomáhající zákazníkům budovat, simulovat a řídit robotické aplikace.

OnRobot Expo v rámci panelové diskuse představí podnikatele a investora do robotických technologií Marka Cubana, který bude diskutovat s dalšími účastníky diskuse včetně Enrico Krog Iversena a Roba Goldieze, výkonného ředitele Hirebotics, o důležitosti kolaborativních aplikací pro budoucnost výroby v SMB firmách.  

Blok specialistů uvede Casper Hansen, výkonný ředitel společnosti Technicon s prezentací „Silný zisk se štíhlou výrobou“ týkající se přínosů štíhlého konceptu výroby v oblasti automatizačních projektů. Představitelé společnosti Plus Pack budou sdílet své zkušenosti s uchopovači OnRobot v jejich úsilí o zvládnutí malosériové výroby s vysokou variabilitou na balicích linkách, které umožnilo uvolnit zaměstnance z opakované, neergonomické a manuální činnosti.

Kompletní program a registrace na OnRobot Expo je k dispozici na https://expo.onrobot.com/

Zdroj: Zpracováno redakcí podle tiskové zprávy agentury Myr Communication

Komentáře

Nebyly nalezeny žádné příspěvky

Sledujte nás na sociálních sítích: